Stand-Up Inferno prezentuje: NOWY Jurkiewicz i Michał Kutek!

2017-05-08 17:25:02 (ost. akt: 2017-05-08 17:32:27)
Inne 9 maja 2017
Stand-Up Inferno prezentuje: NOWY Jurkiewicz i Michał Kutek!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Stand-Up Inferno i Galeria Sowa zapraszają na kolejny program ekipy Stand-Up Polska. Tym razem na scenie Michał Kutek oraz Czarek Jurkiewicz ze swoim nowym materiałem.

Jako pierwszy porwie Was Michał Kutek: z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Sporo w nim goryczy i rozczarowania, głownie sobą. Ale światu się to podoba! Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Leżącego Stand-up.

Na deser zaś, na przewrotnym harley'u komedii przewiezie Was Czarek Jurkiewicz ze swoim nowym, nie granym w Olsztynie materiałem! "Opcja jest tego typu" to Rattatouile z lęków neurotyka oraz próba spojrzenia w przyszłość ponad falę powracającego obecnie nacjonalizmu.

Czarek Jurkiewicz w swoich tekstach wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów.

Imprezę poprowadzi Maciej Brudzewski.

Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2
bilet - 20 zł, start godz. 20:00
Rezerwacje tylko telefoniczne pod nr 664704663.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB