Czarny pies w Sowie

2017-05-15 22:34:28 (ost. akt: 2017-05-15 21:39:51)
Muzyka Olsztyn, Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2 17 maja 2017
Czarny pies w Sowie

Autor zdjęcia: mat. Organizatora

Czarny pies to nie jest typowy zespół, to zbiór muzycznych indywidualności, swoisty jam band, którego istotą jest miłość do muzyki. Na koncert zaprasza Galeria Sowa (ul. Zamkowa 2) w środę 17 maja o godz. 20.

Bazą całego przedsięwzięcia było zaproszenie przez Windera czołowych muzyków sceny bluesowej, aby stworzyć coś absolutnie niebywałego i niespotykanego jak do tej pory w Polsce. Mamy tu do czynienia ze swoistym tworem artystycznym, który zadziwia swoim kunsztem, talentem i doświadczeniem, bo Winder nie wybrał do współpracy przypadkowych ludzi. Ci elitarni artyści, którzy towarzyszą mu na scenie, to prawdziwi wirtuozi, a ich koncerty, to nie zwyczajne wydarzenia muzyczne, lecz fenomenalna maestria dźwięków i brzmień.

Czarny Pies zagra w składzie:J

an Gałach – skrzypek, multiinstrumentalista. Kompozytor i aranżer. Wielokrotny laureat licznych rankingów muzycznych. Lider zespołu Jan Gałach Band.

Michał Kielak – harmonijka. Główny zespół z którym koncertuje i nagrywa to legendarna Kasa Chorych.

Jerzy Piotrowski – legendarny perkusista supergrupy SBB. Koncertował i nagrywał z między innymi: Czesław Niemen, Dżem, Young Power, Martyna Jakubowicz, Stanisław Sojka, John Porter, Irek Dudek i wielu innych.

Mirosław Rzepa – gitarzysta , multiinstrumentalista. Współpracował, nagrywał i koncertował między innymi z grupami SBB, Krzak , Dżem, Bezdomne Psy, Błędowski-Winder Band oraz Elżbietą Mielczarek, Ryszardem Skibińskim.

Krzysztof Ścierański – od wielu lat najlepszy gitarzysta basowy w Polsce. Współpracował z dziesiątkami gwiazd między innymi: Ewa Bem, Marek Grechuta, John Porter Zbigniew Namysłowski, Krzesimir Dębski, Laboratorium, String Connection, Air Condition, Republika, Wilki i dziesiątki innych.

Leszek Winder – gitarzysta, kompozytor, lider legendarnej super grupy Krzak. Koncertował oraz nagrywał z wieloma muzykami tworzącymi od lat czołówkę Polskiej sceny muzycznej.

Bilety w cenie 45/50 zł do nabycia w klubie!

mat. Organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB