Przyjdź, żeby zmierzyć kilometry dobra

2017-05-19 08:41:52 (ost. akt: 2017-05-19 09:48:45)
Inne 20 maja 2017
Przyjdź, żeby zmierzyć kilometry dobra

Już w sobotę będzie się działo! W galerii Aura w Olsztynie pojawi się bokser Przemysław Opalach. Będzie można z nim porozmawiać, a także... zmierzyć dobro. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!


Jeszcze tylko do niedzieli w Aurze można obejrzeć niezwykłą wystawę fotograficzną „Łączy nas walka”. Na zdjęciach prezentują się znani sportowcy z regionu z podopiecznymi Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Ale prawdziwa niespodzianka już jutro! W sobotę w Aurze pojawi się Przemysław Opalach, znany bokser wagi superśredniej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12. To gratka dla jego fanów, bo będą mogli zadać pytanie idolowi.

A to wszystko w związku z kampanią Kilometry Dobra. To akcja charytatywna, podczas której zbiera się pieniądze. W finale akcji wymienia się wszystko na monety jednozłotowe, które są układane w ciąg monet, czyli Kilometry Dobra.
A finał akcji odbędzie się już 4 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego w parku Kusocińskiego w Olsztynie. Imprezie będzie towarzyszył bieg charytatywny „O złotą monetę”.

Zapisy na bieg już ruszyły! Każdy, kto weźmie w nim udział, wesprze podopiecznych fundacji. Zapraszamy małych i dużych. Ale zanim nadejdzie finał, Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” (reprezentuje nasz region w kampanii) jutro w Aurze zmierzy dobro.

W galerii pojawią się także wolontariusze. Kto nie miał jeszcze okazji wspomóc podopiecznych, będzie mógł zrobić to teraz.
— Można do nas dołączyć w dowolnym momencie — mówije Iwona Żochowska-Jabłońska z fundacji. — Zapraszamy każdego do tej rywalizacji w dobroci!
Pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt, rehabilitację i leczenie dzieci z Warmii i Mazur.

Zapraszamy na stronę www.przyszloscdladzieci.org! Każdy może się przyłączyć i wpłacić tyle, ile może.

at

https://m.wm.pl/2017/05/orig/j055-aura-wystawa-2017-b1-kv-k-387815.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB