Funtastyczne Dni Dziecka w Warmiolandii

2017-05-24 12:00:00 (ost. akt: 2017-05-30 09:09:34) Artykuł sponsorowany
Inne 3 czerwca 2017 - 4 czerwca 2017
Funtastyczne Dni Dziecka w Warmiolandii

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Szalone zabawy, gry i konkursy i atrakcje, które przypadną do gustu olsztyńskim rodzinom. Od 3 do 4 czerwca od godz. 12 do 17 odbędą się Funtastyczne Dni Dziecka w Warmiolandii Krainie Warmisia. To nie czas, by siedzieć w domu!Wasze dziecko uwielbia wcielać się w rolę małego detektywa? W Warmiolandii najmłodsi razem z Sherlokiem Plonsem wezmą udział w rozwiązaniu pewnej zagadki. Mali Detektywi tym razem podążą tropem „Zagadki zaginięcia szczotki do futerka”. W ruch pójdą narzędzia, którymi zajmują się prawdziwi profesjonaliści, np. zestaw do pobierania odcisków palców.

Wiadomo, że dzieci uwielbiają widowiskowe akcje, nie może więc zabraknąć pokazu puszczania baniek. Jeśli pogoda dopisze, najmłodsi będą mogli podziwiać go w Zielonym Ogrodzie Warmisia. 
3 czerwca o godz. 15 Teatr Duet z Krakowa zaprasza dzieci na przedstawienie „O rycerzu, co księżniczkę ratował”.

Od godz. 16.30 do świata magii zaprasza Łukasz ogonowski, iluzjionista. Poprowadzi specjalnie dla was rodzinne show. 
Dzień później szalony naukowiec — Ryzyk - Fizyk z Warmiolandii przeprowadzi eksperymenty z fizyki i chemii. Tutaj też czekają nas pokazy puszczania baniek. W programie również m.in. megatwister, gigantyczne szachy, dziecięca zumba i pokaz małych artystów z Pryzmatu.
Każdy mały uczestnik może też wziąć udział w Wesołej Loterii. A w niej nagrodą główną będzie rower, ale do wygrania również: kolorowanki, bilety do kina, słodycze, żetony na autka i wiele innych.

FUNTASTYCZNE DNI DZIECKA — 3 -4 czerwca w godz. 12-17
Warmiolandia Kraina Warmisia, Olsztyn, ul. Lubelska 29G


3 czerwca


• godz. 12-14.30 — Mali Detektywi na tropie – „Zagadka zaginięcia szczotki do futerka” - zabawy animacyjne. Warmiś zwołał tajny Kongres Małych Detektywów. Została skradziona Warmisiowa szczotka do futerka! Podejrzanym jest nikczemny hrabia Zaczes. Jednak, nie jest wykluczone, że za tym wszystkim stoi ktoś z najbliższego otoczenia naszego misia. Wraz z Sherlokiem Plonsem rozwiążemy zagadkę zaginionej szczotki i znajdziemy winnego. Pomogą nam przy tym zestaw do pobierania odcisków palców, a także nasze zmysły węchu, dotyku, wzroku i słuchu.
• od godz. 12.30 — pokaz puszczania baniek mydlanych – w razie pogody pokaz odbędzie się w Zielonym Ogrodzie Warmisia (Godz. 12:30-13:00, 14:00-14:30)
• w godz. 12-17 — Wesoła Loteria – nagroda główna ROWEREK DZIECIĘCY do wygrania: kolorowanki, gałka lodów, nagrody od partnerów, m.in. bilety do kina, słodycze, żetony na autka, malowanie twarzy, warkoczyki i inne;
• godz. 15 — Teatr Duet z Krakowa – przedstawienie dla dzieci pt. „O rycerzu co księżniczkę ratował”
Bajka o rycerzu to opowieść o pewnym chłopcu, który na skutek splotu zdarzeń, możliwych tylko w bajkach, ratuje, wybudza zaczarowaną księżniczkę. Okoliczność ta sprawia, że ów bohater odkrywa, iż rycerzem, kimś kto pomaga, kto się opiekuje drugą osobą, kto jest szlachetnym, można być na co dzień, niekoniecznie w baśniowym świecie. Występują: rycerz, księżniczka, dama dworu, dziadek, koń.
• godz. 16.30-17 — Iluzjonista – Łukasz Ogonowski – show dla dzieci. Ogonowski to uczestnik programu „Mam Talent!”, poprowadzi niesamowite rodzinne show!

niedziela, 4 czerwca


• godz. 12- 15 — „Zostań naukowcem!”. Eksperymenty dla dzieci. Dzieci, pod okiem szalonego Ryzyka - Fizyka z Warmiolandii, przeprowadzą miejmy nadzieję, bezpieczne eksperymenty z dziedziny fizyki i chemii. Fartuch na siebie, gogle na oczy, rękawiczki na ręce i zaczynamy!
• od godz. 12.30 — pokaz puszczania baniek mydlanych. Przy pogodzie pokaz odbędzie się w Zielonym Ogrodzie Warmisia (Godz. 12:30-13:00, 14:00-14:30, 16:00-16:30)
• Wesoła Loteria – nagroda główna — rower. Pozostałe nagrody: kolorowanki, gałka lodów, nagrody od partnerów, m.in. bilety do kina, słodycze, żetony na autka, malowanie twarzy, warkoczyki i inne
• od godz. 14 do zabawy zaprasza Fundacja Szalonego Krasnoluda – Mega Twister i Gigantyczne Szachy
• godz. 16-16.20 — Kręcimy bioderkami – zumba dla dzieci z Body Perfect (godz. 16:00 – 16:20)
• godz. 16.30-17 — Pryzmat – pokaz taneczny małych artystówKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB