Aktywna rozrywka, piknik, koncert i sportowe zmagania. Gdzie warto wybrać się w weekend?

2017-05-27 09:22:00 (ost. akt: 2017-05-26 16:09:29)
Inne 27 maja 2017 - 28 maja 2017
Aktywna rozrywka, piknik, koncert i sportowe zmagania. Gdzie warto wybrać się w weekend?

Piękna pogoda sprzyja imprezom plenerowym. W ten weekend warto odwiedzić Park Rozrywki Aktywnej Barto czy wybrać się na jeden z rodzinnych pikników. Jest też coś dla miłośników sportów motorowych. W Olsztynie walczyć będzie czołówka polskich motocrossowców.

Przedstawiamy Wam kilka wybranych przez nas imprez, na których warto być. Wszystkie informacje o nich, znajdziecie na naszym portalu imprezowym orientacja.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, a także naszego profilu www.facebook.com/Orientacja

Gratka dla całych rodzin w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo

W ten weekend zapowiada się świetna pogoda, dlatego warto wybrać się z całą rodziną do Butryn pod Olsztynem. Jeżeli jeszcze nie byliście, koniecznie musicie odwiedzić Park Rozrywki Aktywnej Bartbo. Specjaliści od atrakcji i aktywnego wypoczynku przygotowali dla was 18 hektarów terenu wypełnionego szeregiem różnych atrakcji sprawiających radość najmłodszym i tym trochę starszym.

W parku Bartbo będziecie mogli sprawdzić m.in. swoje siły w parku linowym, przekonać się o swoich umiejętnościach na strzelnicy wejść czy wsiąść na quad. Wszystko pod bacznym okiem instruktorów, dbających o dobra zabawę i bezpieczeństwo. Dzięki kilkunastu różnym atrakcjom, każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi, zajęci swoimi sprawami, na wielkim placu zabaw dadzą chwilę wytchnienia swoim rodzicom. Stoją tam fantastyczne dmuchańce, huśtawki i wszelkie inne zabawy dla dzieci. Ci starsi mogą zagrać w paintball, albo zjechać kolejką tyrolską.

Jeżeli zmorzy was głód, będziecie mogli naładować baterie w Karczmie Bartbo i przekąsić regionalny obiad, zjeść coś słodkiego czy wypić aromatyczną kawę. Na terenie parku jest także ekspozycja pojazdów militarnych, dlatego warto zabrać ze sobą aparat. Wszystko to 13 minut jazdy od Olsztyna. Zresztą, sprawdźcie pełną listę atrakcji na stronie Parku Rozrywki Bartbo. Warto, bo w Bartbo organizują także imprezy dla całych grup w Sali Biesiadnej. Chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, urodziny dla dzieci i dorosłych, cateringi, zielone szkoły oraz imprezy integracyjne dla pracowników i pikniki firmowe na ogromnej piknikowej polanie. To również miejsce, gdzie odbywa się Charytatywny Piknik Bartbo we współudziale fundacji Przyszłość dla dzieci.Zenon Martyniuk w Termach Warmińskich

27 maja, po raz trzeci baseny Term Warmińskich zamienią się w wodny, muzyczny koncert. Tym razem na żywo wystąpi Zenon Martyniuk z zespołem Akcent – jednym z najbardziej popularnych zespołów nurtu disco-polo.
Zenon Martyniuk w Termach Warmińskich - kliknij!

Koncert premierowy nowego albumu Kubana

Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie "Cozamixtape" i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. "Myślisz jeszcze?" to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Na olsztyński koncert zaprasza klub Andergrant.
Koncert premierowy nowego albumu Kubana - kliknij!

Dub Night w Ostródzie. Gwiazdą Radikal Guru

27 maja w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się trzecia edycja imprezy Dub Night, tym razem gwiazdą będzie Radikal Guru.
Dub Night w Ostródzie - kliknij!

Motocrossowcy wracają na Lubelską

W weekend w Olsztynie czołówka polskich motocrossowców będzie walczyć na torze przy Lubelskiej o punkty drugiej rundy Orlen MX Mistrzostw Polski. — Szykują się wielkie emocje, zapraszamy kibiców — mówi Marcin Szanter.
Motocrossowcy wracają na Lubelską - kliknij!

Festyn na Dni Rodziny - kliknij!

Rada Osiedla „Pieczewo” wraz z Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury organizują w ramach „Osiedliska Kultury” festyn z okazji Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Zapraszamy 27 maja w godz. 10-14. Festyn odbędzie się na boisku Gimnazjum nr 13 przy ul. Jeziołowicza 2.
Festyn na Dni Rodziny - kliknij!

Magiczny festyn w Jakubowie

W niedzielę, 28 maja, po raz szósty odbędzie się festyn „Magiczny Park Jakubowo”. Imprezę organizuje Stowarzyszenie „Nasze Jakubowo”. Festyn ma na celu integrację mieszkańców wszystkich dzielnic Olsztyna poprzez wspólną zabawę.
Magiczny festyn w Jakubowie - kliknij!


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB