Motocykliści ponownie zjadą do Tolkmicka. Co się będzie działo?

2017-05-27 13:52:11 (ost. akt: 2017-05-27 13:59:44)
Inne 2 czerwca 2017 - 4 czerwca 2017
Motocykliści ponownie zjadą do Tolkmicka. Co się będzie działo?

Autor zdjęcia: Krzysztof Rymsza

Od 2 do 4 czerwca (piątek-niedziela) odbędzie się XIII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Tolkmicku. Klub Kardan, wraz z zapalonymi flotowiczami, po raz kolejny organizuje szczególne święto, pełne muzyki na żywo, dobrego jedzenia i atrakcji dla całej rodziny. W tym roku pewne rzeczy pozostają niezmienne, ale organizatorzy postarali się o urozmaicenia.

Stałym punktem zlotu jest ognisko integracyjne, tuż po rejestracji w piątek (2.06) o godz. 14. Zlot Motocyklowy w Tolkmicku przyciąga nie tylko zapalonych zlotowiczów - to również międzynarodowa impreza przyciągająca gości ze Szwecji, Danii, Holandii, Niemiec i Rosji. Będzie to okazja nie tylko do poznania tego powiększającego się grona, ale też do wysłuchania młodych artystów – tym razem ze Szkoły Muzycznej Yamaha z Braniewa, których koncert odbędzie się w piątek o godz. 17.

Obiecujące talenty, pod kierownictwem Karoliny Janickiej, będą miały szansę do rozgrzania serc motocyklistów przed konkursami, jak: palenie gumy, najwolniejszy przejazd motocykla, najgłośniejszy jednoślad. O odpowiednią, rock'n' rollową atmosferę dbać będą: Trzynasta w Samo Południe, Banau, Fumez, Szwindel, Bez Prawa do Zasiłku, Fire i Hymen. Dźwięk maszyn i muzyki spotęgują wrażenia na wieczornym rejsie po Zalewie Wiślanym Tramwajem Wodnym lini S3 o nazwie "Generał Kutrzeba".

W sobotę (03.06) o godz. 12 zacznie się 30-kilometrowa parada rozpoczynająca się od Ratusza Miejskiego. Tego samego dnia, od godziny 13, będą mieć miejsce testy sprawnościowe oraz prezentacja motocykli.

Sobota to też czas na promowanie tego, co najważniejsze – bezpiecznej jazdy. Atrakcyjne konkursy o bezpieczeństwie na drodze odbędą się o 21, tuż przed koncertem Trzynasta w Samo Południe i niespodzianką dla motocyklistów. Zlot to też atrakcje dla dzieci, które będą mogły korzystać z dmuchańców, jak i tolkmickiej plaży, którą odkryją nie tylko podczas pięknego zachodu słońca.
Helena Czereszewska

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Andre #2255043 | 93.105.*.* 29 maj 2017 11:52

    LwG!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. auto #2253865 | 78.88.*.* 27 maj 2017 14:07

    Trup będzie słał się gęsto ... TO się będzie działo :-)

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)