Iława zaprasza na I edycję Warsztatów Charakteryzacji Filmowej dla młodzieży

2017-05-31 10:42:14 (ost. akt: 2017-05-31 11:07:28)
Inne 9 czerwca 2017
Iława zaprasza na I edycję Warsztatów Charakteryzacji Filmowej dla młodzieży

Zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji Warsztatów Charakteryzacji Filmowej, które odbędą się w piątek 9 czerwca. Może z nich skorzystać młodzież z gimnazjów i liceów.

Organizatorem jest Urząd Miasta Iławy, Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

O godzinie 12:00 w Ośrodku Psychoedukacji przy ul. Chełmińskiej 1 Magda Kij z Krakowa (https://pl-pl.facebook.com/magdawiz), zawodowo zajmująca się charakteryzacją oraz kostiumami (teledysk Mrozu - Duch, Eripe – Opium, Oxon – Zakładam Maskę, profesjonalne produkcje filmowe: Orphans Of Ash, W pustce, Kochanka Szamoty) opowiedzą o swojej pracy oraz profesjonalnych narzędziach i produktach do charakteryzacji.

Uczestnicy poznają tajniki makijażu artystycznego (postarzanie teatralne, rany, siniaki, blizny), ponadto wykonają realnie wyglądającą ranę podczas 5 godzinnych warsztatów. Zwieńczeniem warsztatów będzie krótka sesja fotograficzna zorganizowana na potrzeby lokalnej akcji przeciwko przemocy wobec kobietom.

Zapisy na warsztaty za pośrednictwem facebooka poprzez wiadomość (https://pl-pl.facebook.com/osrodekilawa/), e-mail kcholaszczynski@umilawa.pl lub telefonicznie 89 649 92 00. Ilość miejsc ograniczona (20).

Miejsce: Ośrodek Psychoedukacji, Chełmińska 1, Iława
Termin: 9 czerwca 2017r. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty, są skierowane do młodzieży gimnazjalnej i licealnej z iławskich szkół.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB