Odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach z Moniką Lewczuk!

2017-05-31 11:46:13 (ost. akt: 2017-05-31 11:56:45)
W plenerze Stadium komunalny w Dywitach 4 czerwca 2017 13:00
(każda niedziela)
Odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach z Moniką Lewczuk!

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Wielkie dmuchańce, mobilne planetarium, na scenie orkiestra smyczkowa, pokaz flamenco, balet, gminne talenty, a na deser muzyczna gwiazda, czyli koncert Moniki Lewczuk – tak w skrócie zapowiada się Gminny Dzień Dziecka w Dywitach w niedzielę 4 czerwca. Zapraszamy!

To będzie prawdziwe święto najmłodszych mieszkańców Gminy Dywity! Będzie niezliczona ilość atrakcji na scenie, ale także na murawie stadionu komunalnego w Dywitach.

- Staramy się robić wszystko, żeby dzieci i młodzież były zadowolone – mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity.

Impreza zaplanowana na niedzielę 4 czerwca rozpocznie się o godz.. 13.00 i potrwa co najmniej do godz. 19.00. W programie m.in. wielki plac zabaw z 4 dmuchańcami: ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią, olbrzymim 11 – metrowym krokodylem i kilkumetrowym okrętem! Na scenie odbędą się koncerty grupy wokalno-tanecznej „Szalone Małolaty” z Elbląga, Dziecięcej Orkiestry Smyczkowej z Dywit, pokaz tańca flamenco Studia Animacji Ruchowej „Rytm”, balet, pokażą się też czirliderki, będą też animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, czy Gminna Scena Talentów. Na deser swoje przeboje, które w Internecie obejrzało już kilkadziesiąt milionów osób, zaśpiewa Monika Lewczuk. Młoda piosenkarka to absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu, I Wicemiss Polski i I Wicemiss Globe International, a także uczestniczka 5 edycji „The Voice of Poland” w drużynie Marka Piekarczyka. Sporo będzie się działo też poza sceną, gdzie z mobilnym planetarium, w którym będzie można oglądać filmy rozstawi się Radio Zet Gold. Do tego przewidziano też popularne Koło Fortuny z nagrodami, fotobudkę Dr. Selfie, pokaz tresury psów i kącik Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego. Organizatorami Dnia Dziecka są Gmina Dywity oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach.


Darmowe autobusy dla mieszkańców
Podczas Dnia Dziecka Gmina Dywity uruchomi bezpłatne autobusy dla mieszkańców, które będą dowozić chętnych na stadion w Dywitach. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy. Darmowe autobusy będą kursować w miejscowościach, gdzie nie dojeżdżają linie podmiejskie.


Sponsorzy to: Arbet Investment Group, Chmieliński Development, Gracja Olsztyn, Abram Beton, GOM Dywity, Budowlaniec Warmiński, Restauracja Rukola Dywity, ZUTiK Różnowo, Spółdzielnia Mieszkaniowa Kormoran w Olsztynie, Bank Pocztowy, Stacja Kontroli Pojazdów Andpol Dywity, CS Bud, Warmiński Bank Spółdzielczy, Stacja Paliw Emirr Dywity, Eurogaz Bombi, Moreno Ubezpieczenia, Agro Helena Dywity, Hotel Omega Olsztyn, Spręcograf.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zenon #2260668 | 88.156.*.* 5 cze 2017 22:00

    Wspaniale gratuluję-gmina ,która inwestuje w kulturę,szkola muzyczna-bardzo młoda ,a już daleko lepsza od tej olsztyńskiej,ambitne projekty,dzieci grają i cieszą się muzyka-tak trzymać!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz