Disco Hits Iława 2017

2017-06-02 09:48:10 (ost. akt: 2017-06-14 09:30:26)
Muzyka 16 czerwca 2017
Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Autor zdjęcia: Materiały organizatorów

W piątek 16 czerwca na boisku tuż przy iławskim basenie (ul. Biskupska) odbędzie się impreza Disco Hits Iława 2017. Organizatorzy zachęcają do tego, aby nie czekać do ostatniego dnia i zakupić bilety wcześniej. Ich koszt (nie tylko w dzień koncertu) wynosi 20 złotych, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo.

Informacja z Iławskiego Centrum Kultury:

„Disco Hits Iława 2017 (16.06)

Zapraszamy na jedyny, niepowtarzalny koncert tego typu w Iławie. Ruszamy o godz. 19.00. Boisko przy basenie. Wystąpią: Boys, Milano, Top Girls, Akcent.

Szanowni Państwo,
W celu uniknięcia kolejek do kasy biletowej w dniu imprezy DISCO HITS IŁAWA 2017, która odbędzie się 16 czerwca, uprzejmie prosimy o skorzystanie z możliwości wcześniejszego nabycia biletów (20 zł) w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury, w budynku kinoteatru w godz. 8-20.”


Wykonawcy…

Boys
Zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia. Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów. Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: “BOYS na Rockowo“, wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A. Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: “gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“.

Milano
Zespół Milano to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej.
Grupa zaistniała na rynku muzycznym w marcu 1993 roku w składzie: Andrzej Borowski, Bogdan Borowski i Tomasz Sidoruk.  W krótkim czasie zespół zdobył dużą popularność, zaś z biegiem czasu stał sie liderem w nurcie muzyki disco polo. W 1994 roku zespół opuścił Tomasz Sidoruk, a jego miejsce zajął Piotr Kopański.

Top Girls

Nowości disco polo szykują dla Was właśnie trzy piękne, utalentowane wokalnie i ogromnie zdeterminowane dziewczyny. Wytwórnia Green Star wreszcie pokazała światu nowy, atrakcyjny zespół Top Girls, który tworzą trzy seksowne członkinie: Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i znana z czwartej edycji Disco Star Justyna Lubas!

Akcent
Bardzo ważną datą dla zespołu Akcent jest rok 2014, gdzie utwór Przez Twe oczy Zielone otrzymuje nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie. Kolejnym sukcesem w roku 2015 roku jest otrzymanie statuetki Osobowość Roku, którą to Zenon Martyniuk odbiera podczas wielkiej gali. W roku 2015 pojawia się w kinach film o muzyce Disco Polo w którym to reżyser wykorzystuje kilka utworów Akcent - to świadczy o popularności zespołu.
 
Utwór Przez Twe Oczy Zielone staje się mega hitem w każdym zakątku Polski, słuchają go nie tylko dorośli lecz i dzieci, muzyka trafia do kilku pokoleń. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej po wygranym meczu z Irlandią w szatni tańczy w rytm muzyki Zenka.
Lider zespołu coraz częściej jest zapraszamy do mediów publicznych między innymi jest gościem słynnego programu Kuba Wojewódzki, czy też program Agaty Młynarskiej – Świat się kręci...


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Shmon #2266841 | 83.9.*.* 16 cze 2017 07:18

    Koncert wieczorem, basen zamknięty cały dzień:/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. olo #2258336 | 88.156.*.* 2 cze 2017 12:05

    Ale wy tak serio??? Ktoś płaci, żeby tego czegoś posłuchać????

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz