Spotkanie z dwiema kobietami z pasją - fotografką Emilią Bartkowską i pisarką Anną Balińską

2017-06-05 13:44:30 (ost. akt: 2017-06-05 14:12:54)
Kultura 14 czerwca 2017
Spotkanie  z dwiema kobietami z pasją - fotografką Emilią Bartkowską i pisarką Anną Balińską

Popatrzmy na świat z perspektywy dwóch pasji i dwóch niezwykłych kobiet. 14 czerwca o godz. 18:00 iławska biblioteka publiczna zaprasza na spotkanie z dwiema kobietami: Anną Balińską z jej najnowszą książką „Szczęście od jutra” oraz Emilią Bartkowską i jej fotografią.


ANNA BALIŃSKA
„Szczęście od jutra” to powieść obyczajowa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Szczęście miesza się z tragedią, a łzy radości w każdej chwili mogą zamienić się w czarną rozpacz. „Szczęście od jutra” to historia o prawdziwym życiu, to sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Szczęście dla każdego? Jasne, ale od jutra…

O autorce: iławianka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, z wykształcenia mediator rodzinny. Autorka „Pod pelargoniowym balkonem” oraz „Szczęście od jutra”. Tworzy również dwa blogi: www.konwenanse.blog.pl oraz annabalinska.blog.pl. Szczęśliwa posiadaczka psa- Floriana.EMILIA BARTKOWSKA
„Perspektywa” to kolekcja portretów kobiet, które swoją wrażliwością, siłą i odpowiedzialnością dodają wiary w spełnianie się marzeń. W obiektywie Emilii Bartkowskiej obraz odkrywa nie tylko charakter postaci, ale także jej piękno.

O autorce: mieszkanka wyspy Wielka Żuława, technik hotelarstwa, swoje miejsce znalazła w Warszawie, gdzie pracuje w laboratorium fotograficznym. Artystka zajmująca się fotografią analogową z duszą zaklinacza koni, która swój wolny czas poświęca koniom uratowanym przez Fundację Viva w Korabiewicach. Początkująca tancerka brzucha i doświadczona fotomodelka, która prowadzi dwa blogi: bartkowskaphotography.blogspot.com oraz silije.blogspot.com.

MBP, Iława, ul. Jagiellończyka 3


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MBP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB