Stand-Up Inferno w Sowie: na scenie Piotr Szumowski i Tomek Kołecki!

2017-06-07 13:55:50 (ost. akt: 2017-06-07 14:03:45)
Inne 19 czerwca 2017
Stand-Up Inferno w Sowie: na scenie Piotr Szumowski i Tomek Kołecki!

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Tym razem na komediowych deskach Sowy stand-up światowej klasy! Będzie o podróżach małych i dużych, bo jeden z artystów przemierzył ze swoimi tekstami cały świat, a drugi... drugi pokonał tysiące kilometrów i przeżył tysiące niesamowitych przygód jadąc autobusem na trasie dom- uczelnia!

Oto Ci, których warto zobaczyć:

PIOTR SZUMOWSKI (pełny, 50min. program)

Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayohuasque z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był.

Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych komediowych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę stand-upową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.

TOMEK KOŁECKI (nowy program!!!)

Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od czterech lat z powodzeniem podbija świat polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych jak: "Tylko dla dorosłych" TVP2, "Comedy Club" Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" TVN. W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Imprezę poprowadzi Maciej Brudzewski, człowiek- podróż. Choć boi się dużych akwenów, nie raz widziano, jak popłynął.

Gdzie? Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2
Ile monet za tę wycieczkę? Wstęp na pokład 20 zł
Kiedy? 19. czerwca, start o godzinie 20:00

REZERWACJE MIEJSC TYLKO TELEFONICZNIE, pod numerem 664704663

Można zabrać ze sobą kanapki, bo śmiech wykańcza!Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB