Wielkie ściganie na rajdzie Warmińskie Szutry

2017-06-07 14:30:02 (ost. akt: 2017-06-07 14:35:33)
Sport 17 czerwca 2017 - 18 czerwca 2017
Wielkie ściganie na rajdzie Warmińskie Szutry

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Rajd Warmińskie Szutry z bazą w Jezioranach jest jedną z imprez cyklu Inter Cars Szuter Cup – Szutrowy Puchar (2. runda). Pierwszy dzień, czyli sobota, będzie przeznaczony na załatwienie wszelkich wymaganych formalności. Również w sobotę zawodnicy zapoznają się z trasą.

Prawdziwe ściganie rozpocznie się wyjazdem z serwisu w niedzielę o godz. 10:00, a zakończy o godz. 16:30 na Placu Zamkowym w Jezioranach (gdzie mieści się Urząd Miasta i Gminy) uroczystą ceremonią mety. Blisko 60 kilometrów, 8 odcinków specjalnych, czołówka klasyfikacji Inter Cars Szuter Cup 2017 i to wszystko na dwa tygodnie przed Rajdem Polski.

Tegoroczny Rajd Warmińskie Szutry znów zaskakuje trasą, mocno zmienioną w porównaniu z ubiegłym rokiem. Pojawił się zupełnie nowy OS Modliny przebiegający przez malowniczą Dolinę Symsarny, OS Lekity tylko fragmentem pokrywający się z trasą odcinka Derc oraz OS Kramarzewo dopiero od połowy biegnący trasą ubiegłoroczną. Odcinki specjalne specyfiką będą nawiązywać do oesów z 2016 roku, które zawodnicy miło wspominają do dzisiaj.

Organizatorzy i zawodnicy po raz kolejny mogą liczyć również na ogromną przychylność oraz wsparcie władz i społeczności lokalnej. W Jezioranach, które są bazą tego rajdu, jest wszystko, co potrzebne jest dobrej imprezie szutrowej – piękne i wymagające trasy, przychylność mieszkańców i dobry klimat dla sportowej rywalizacji. Wszystkie dokumenty dotyczące rajdu, regulamin imprezy, harmonogramy, mapy, onboardy, informator i wszelkie nowości dotyczące imprezy dostępne są na stronie warminskieszutry.pl oraz szutercup.pl.

Warmińskie Szutry, Jeziorany, 17-18.06.2017

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB