Zawody motocyklowe „Stunters Battle” w Galerii Warmińskiej!

2017-06-21 00:26:31 (ost. akt: 2017-06-20 18:28:03) Artykuł sponsorowany
Inne 24 czerwca 2017 - 25 czerwca 2017
Zawody motocyklowe „Stunters Battle” w Galerii Warmińskiej!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Miłośnicy popisów motocyklowych powinni w weekend 24 i 25 czerwca przyjechać do Olsztyna, gdzie w Galerii Warmińskiej odbędą  się największe w tym roku w kraju zawody w stuncie motocyklowym - "Stunters Battle". Po raz pierwszy motocykliści będą dawać popisy akrobatyczne na dachu galerii handlowej, co dodatkowo podniesie poziom adrenaliny i u zawodników, i u widzów. Dochód z imprezy wspomoże osoby w śpiączkach i ich rodziny.

Stunt motocyklowy to popisy motocyklistów, którzy skaczą, jeżdżą na jednym kole, czy specjalnie wprowadzają maszyny w poślizgi. To bardzo widowiskowy sport. „A jeśli się weźmie pod uwagę, że niektórzy skaczą na motorach nawet kilka metrów w górę, a zawody będą się odbywały na dachu Galerii Warmińskiej, to łatwo sobie wyobrazić, jak widowiskowa i wyjątkowa będzie to impreza” – zachęca Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

W przedwakacyjny weekend 24 i 25 czerwca w Galerii Warmińskiej będą  gościć najpopularniejsi na świecie zawodnicy w stuncie motocyklowym, których oprócz rywalizacji ściągnie do Olsztyna także szczytny cel – dochód z imprezy będzie w całości przeznaczony na pomoc dla osób będących na skutek wypadków w stanie śpiączki. Pomocą takim osobom od lat zajmuje się organizator imprezy – Fundacja Chcę Żyć Godnie z Olsztyna, która pomaga zarówno samym chorym w śpiączce, jak i ich rodzinom. „Dzieci do lat 12 oraz osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem wstęp na imprezę mają bezpłatny” – podkreśla Michał Tur.

Wśród zawodników, którzy już wpisali się na listę  startową zawodów w Galerii Warmińskiej jest m.in. legenda tego sportu w kraju i za granicą - Marcin Korzeń Głowacki, który zmierzy się m.in. z Duńczykiem Mike Jensenem. Jensen triumfował  w ubiegłorocznych zawodach w Dubaju. Głowacki i Jensen od 2016 roku nie stanęli naprzeciw siebie, dlatego widzowie w Olsztynie będą mieli z ich pojedynku nie lada gratkę. 

Na zawody w Galerii Warmińskiej przyjedzie także Saudyjczyk znany jako Sulti Stunt, który brylował na ubiegłorocznych zawodach motocyklowych w Dubaju oraz leganda stuntu z Japonii – Shinsuke Kinoshita - Shin (wraz z nim przyjedzie kilku innych czołowych zawodników z Azji). Na listę startową zawodów wpisali się już także zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Litwy, a Polskę – oprócz Korzenia – reprezentował będzie także m.in. Rafał Kanik, triumfator Pucharu Polski 2016 roku. Dodatkowo w zawodach weźmie udział najmłodszy zawodnik stuntu w Europie – 14 latek z Olsztyna – Piotr Zaleś Zalewski.

"Stunters Battle" będą sędziować wybitni sędziowie, wśród których są Cyril Aguilera i Andre Kopul, a sędzią głównym został wielokrotny mistrz świata w stuncie motocyklowym, żywa legenda tej dyscypliny - Chris Pfeiffer.
Oprócz pokazów motocyklowych w tych dniach będzie można podziwiać  też pokazy freestyle motocross (FMX) oraz pokazy BMX - dla dzieci przewidziano naukę jazdy na rowerach i motorach w strefie Pit Bike, a także wyjątkowy plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli się oddać zabawie bez ograniczeń czasowych.. "Sobotnie popisy motocyklistów i rowerzystów uświetni też koncert jednej z najstarszych grup hip-hopowych w Polsce Hemp Gru" - dodaje Tur.  

W sobotę motocyklowa impreza będzie trwała w godz. 12:00-23:00. W tym czasie odbywać się będą eliminacje zawodów motocyklowych i treningi zawodników. Pokazy motocyklowe skoków FMX  zaplanowano na godziny: 12:00, 16:00 oraz godz. 19:00. W tym dniu strefa restauracyjna w Galerii Warmińskiej będzie czynna do godz. 23:00.

W niedzielę impreza rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 19:00 - będzie to czas pokazów finałowych. W niedzielę  pokazy FMX zaplanowano na godziny: 12:00, 14:00 i 18:00.

Bilety na oba dni zabawy można już kupować w stoisku promującym tę imprezę, które już działa w pasażu Galerii Warmińskiej. Ci, którzy będą mieli paragony potwierdzające zakupy w Galerii Warmińskiej na 100 zł bilety kupią taniej, już za 19 zł. "Warto podkreślić, że imprezie tej patronuje  Red Bull, który włącza się tylko w imprezy o najwyższym poziomie adrenaliny. Dlatego obecność fanów motoryzacji i motorowych popisów jest wręcz obowiązkowa" - podkreśla Tur.
Bilety na "Stunters Battle" można także kupować na stronie e-bilet za 29 zł (na dwa dni). 

W czasie motocyklowego weekendu panowie powinni zabrać do Galerii Warmińskiej swoje żony, partnerki i koleżanki nawet, jeśli te nie interesują się popisami motocyklowymi. W tym samym czasie bowiem do świata urody, piękna, pielęgnacji, wyjątkowych zapachów i niepowtarzalnych kolorów wszystkie panie zaprosi Sephora. Od 24 do 25 czerwca w pasażu Galerii Warmińskiej marka ta zaaranżuje specjalne stoisko, na którym będą udzielane konsultacje pielęgnacyjne i makijażowe. Każda z pań pod okiem ekspertów zarówno z dziedziny pielęgnacji, jak i makijażu spędzi godzinę, a panie, które z tych porad skorzystają otrzymają 20 proc. rabat na zakup kosmetyków tych marek, które będą brały udział w akcji.

Dodatkowo panie otrzymają bezpłatne próbki kosmetyków, będzie też bezpłatne malowanie paznokci.

Ponieważ "Stunters Battle" będzie jedną z największych w tym roku tego rodzaju imprez morowych w kraju zachęcamy już teraz do rezerwowania biletów i poinformowania o niej znajomych w innych częściach kraju - tak widowiskowej imprezy nie warto przegapić!

Godzinowy plan imprezy i informacje o tym, co się dzieje w Galerii Warmińskiej zamieszczamy na bieżąco na stronie www.galeria-warminska.pl, , www.stuntersbattle.com.

https://m.wm.pl/2017/06/orig/plan-396240.jpg


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. valdi425 #2272143 | 37.47.*.* 24 cze 2017 12:06

    Sprzedam bilety wstępu dwudniowe na imprezę - 6 sztuk w cenie zakupu (19 złotych) - 797364374

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. A ten co dostał mandat 1000 zł #2270045 | 178.235.*.* 21 cze 2017 07:25

    od policjanta Gluzy też będzie?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz