Idealny pomysł na wakacje w Olsztynie!

2017-06-23 08:00:00 (ost. akt: 2017-06-23 12:03:02) Artykuł sponsorowany
Sport 26 czerwca 2017 - 31 sierpnia 2017
Idealny pomysł na wakacje w Olsztynie!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza do korzystania z obiektów sportowo – rekreacyjnych podczas wakacji 2017! Będzie sporo atrakcji!

Nie macie pomysłu, jak spędzić wakacje? Szukacie atrakcji dla swojego dziecka? Mamy propozycję! Będzie aktywnie - sportowo i wesoło! Przekonajcie się sami! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotował zajęcia dla najmłodszych i tych trochę starszych.

- Niektóre zajęcia będą odbywać się nieodpłatnie, a niektóre będą kosztować 5 zł za osobę za 2 godziny. Tematyka będzie najróżniejsza – od gimnastyki, po zumbę dla młodzieży, szachy, zajęcia deskorolki, grę w piłkę, siatkówkę aż po wizyty w Muzeum Sportu! Pamiętajcie, że możecie wziąć swojego brata, siostrę, kolegę czy koleżankę! Rodzice też mile widziani! - zachęca Beata Kardynał—Stawicka z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Co tydzień, z wyprzedzeniem na stronie www.osir.olsztyn.pl znajdziecie grafik proponowanych zajęć. Sprawdźcie ofertę już dziś! Wszelkie informacje też pod numerem telefonu: 89-527-02-27.

Ale to nie wszystkie atrakcje! OSiR przygotował też promocje w olsztyńskiej Aquasferze i na CRS Ukiel.


Pamiętajcie też o karcie „Olsztyn Sport”, która pozwoli jej właścicielowi na dowolne konfigurowanie swojej fizycznej aktywności. Każdego dnia będzie on miał możliwość korzystania z trzech olsztyńskich basenów, wypożyczalni sprzętu sportowego i pływającego, a w sezonie zimowym również z usług trzech lodowisk. Jej cena to 129 zł w wariancie normalnym oraz 119 zł w ulgowym. Zakupić ją można w punkcie kasowym WCRS „Aquasfera” GALERIA WARMIŃSKA, kasach wypożyczalni Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” oraz na basenie przy ul. Głowackiego. Szczegóły!
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB