Jarmark Tysiąca Jezior w Ostródzie

2017-06-27 16:01:38 (ost. akt: 2017-06-27 16:05:29)
Inne 1 lipca 2017 - 2 lipca 2017
Jarmark Tysiąca Jezior w Ostródzie

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Expo Mazury rozpocznie lato nowym świętem regionu. Jarmark rękodzieła, giełda samochodowa, pchli targ i wiele innych atrakcji – to czeka na was w dniach 1-2 lipca 2017 w Centrum Konferencyjno-Targowym Expo Mazury w Ostródzie.

A wszystko dzięki premierowemu wydarzeniu w kalendarzu wydarzeń Expo – Jarmarkowi Tysiąca Jezior. Jest to nowy punkt na mapie atrakcji dla odwiedzających Warmię i Mazury w okresie letnim, a zarazem pierwsze wydarzenie w tym okresie w historii Expo.

Na tym Jarmarku każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Żywność naturalna, pamiątki z regionu, design, antyki, giełda samochodowa i wiele innych atrakcji znajdziecie w pierwszy weekend lipca w Ostródzie na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury. Kupione na giełdzie auto będzie można sprawdzić za darmo na Stacji Diagnostycznej Kontroli Pojazdów Ostróda – partnera giełdy.

Giełda samochodowa to miejsce, gdzie będziecie mogli sprzedać lub kupić samochody osobowe, dostawcze, busy lub inne pojazdy. Będzie to również miejsce, gdzie warto poszukać części samochodowych. Nowością na wydarzeniu będzie również Pchli Targ – wydarzenie popularne w wielu europejskich miastach po raz pierwszy zagości na większą skalę w Ostródzie.

- Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie targowo-kiermaszowe postanowiliśmy stworzyć wydarzenie, które będzie perłą w koronie kiermaszów organizowanych w Expo Mazury a zarazem wizytówką naszego pięknego regionu – podkreśla Magdalena Zielińska, dyrektor projektu - To piękny region, pełen malowniczych jezior, idealny zarówno dla zwolenników rekreacji jak i niespiesznego relaksu. Ostróda i najbliższa okolica to nie tylko różnorodne atrakcje - od unikalnego Kanału Ostródzko-Elbląskiego, poprzez wyciąg nart wodnych aż do urokliwych zabytków architektury - ale także bogata i zróżnicowana baza noclegowa licząca łącznie 3 000 miejsc w hotelach i pensjonatach o wysokim standardzie.

Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury w dniach 1-2 lipca w godzinach 9-17
Bilet wstępu na wydarzenie 5 złotych. Dzieci do lat 12 bezpłatnie.

Więcej o wydarzeniu na: www.jarmarktysiacajezior.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB