Święto fanów motoryzacji powraca do Expo Mazury

2017-07-10 16:15:05 (ost. akt: 2017-07-10 16:19:05)
Inne 15 lipca 2017 - 16 lipca 2017
Święto fanów motoryzacji powraca do Expo Mazury

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Już w dniach 15-16 lipca hale Expo Mazury w Ostródzie ponownie wypełnią tłumy entuzjastów motoryzacji, a także osób, które spragnione są mocnych motoryzacyjnych wrażeń. W tych dniach bowiem odbędzie się pierwsza edycja Motohusarii Expo Mazury.

Grupa młodych, ale niezwykle doświadczonych pasjonatów z ekipy Motohusarii (współorganizator wydarzenia) zgromadziła pokaźną liczbę najlepszych polskich aut tuningowych, a także klimatycznych klasyków (zarówno youngtimerów, jak i oldtimerów), co w połączeniu z możliwościami Expo Mazury pozwoliło zbudować jedną z największych imprez motoryzacyjnych w tej części Polski.
Na zwiedzających czekają liczne atrakcje m.in. podnoszące adrenalinę do maksimum pokazy driftu i stuntu, a także debiutujące w ostródzkich halach pokazy wrak race.Podczas konkursów profesjonalne przyrządy zmierzą liczbę decybeli wydechów pojazdów oraz zmierzą czas reakcji przy starcie i hamowaniu śmiałkom, którzy startują w wyścigach na ¼ mili.
Oczywiście nie zabraknie również stref tematycznych takich jak wrak race, offroad i car audio.

Lubiący wyzwania będą mogli spróbować swoich sił na torze kartingowym.
Przez całe dwa dni imprezy będzie można również podziwiać przy pracy ekspertów od auto detailingu, którzy z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszych, profesjonalnych narzędzi i środków będą pracować nad wyselekcjonowanym pojazdem.

Organizatorzy zapewniają, że każdy kto choć trochę interesuje się motoryzacją, bądź szuka okazji na niebanalne spędzenie wolnego czasu znajdzie coś dla siebie podczas Motohusarii Expo Mazury.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ProFlex #2292248 | 83.31.*.* 21 lip 2017 21:30

    Byłem widziałem ciekawe auta i fajne popisy driftu oraz wrak race, przydąło by sięwięcej wystawców z branży tunigowej

    ! - + odpowiedz na ten komentarz