Spotkanie z Margaret w Ełku

2017-07-14 14:31:55 (ost. akt: 2017-07-14 14:34:30)
Spotkania salon Empik Brama Mazur w Ełku 21 lipca 2017 13:00
(każdy piątek)
Spotkanie z Margaret w Ełku

Autor zdjęcia: mat. prasowe

W czerwcu na rynku muzycznym pojawił się długo oczekiwany album najpopularniejszej polskiej wokalistki – Margaret. „Monkey Business” (Magic Records) to nowoczesne dźwięki i pop na najwyższym światowym poziomie. Drugi solowy album artystki zadebiutował na 8. miejscu listy pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 21 lipca Margaret spotka się z fanami w salonie Empik Brama Mazur w Ełku.

Słowo, które najlepiej określa drugi solowy album Margaret to różnorodność. Energetyczne popowe aranżacje o tanecznej wibracji przenikają się z delikatnymi wpływami reggae, aby później zaskoczyć słuchaczy delikatną, romantyczną balladą. Na krążku pojawia się utwór „Blue Vibes” nagrany do najnowszej części kultowej kreskówki „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” oraz singiel „What you do”, który zapowiada się hitem tegorocznych wakacji.

Margaret – piosenkarka, autorka tekstów, projektantka mody. Na rynku fonograficznym zadebiutowała w 2013 roku minialbumem „All I need”. Jej pierwszy krążek studyjny „Add the Blonde” (2014) uzyskał status platynowej płyty. Laureatka wielu nagród muzycznych m.in. MTV Europe Music Awards czy Eska Music Awards.

21 lipca, godz. 13:00
Empik Brama Mazur
ul. Plac Miejski 1, Ełk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB