Ełk znów będzie najśmieszniejszym miastem w Polsce

2017-07-24 08:48:31 (ost. akt: 2017-07-24 13:59:48)
Inne 3 sierpnia 2017 - 5 sierpnia 2017
Ełk znów będzie najśmieszniejszym miastem w Polsce

Autor zdjęcia: ECK

Trudno wyobrazić sobie lato w Ełku bez Mazurskiego Lata Kabaretowego, czyli znanej w całej Polsce "Mulatki". I tym razem przed ełcką publicznością w dniach 3-5 sierpnia zaprezentują się najlepsi z najlepszych. A właściwie - najśmieszniejsi z najśmieszniejszych.

Już od 23 lat "Mulatka" bawi do łez. W tym roku czeka nas XXIII edycja Mazurskiego Lata Kabaretowego. Tradycji musi stać się zadość - do miasta przyjedzie śmietanka polskiej sceny kabaretowej. Kilka lat temu "Mulatka" stała się nie tylko koncertem znanych i lubianych kabaretów, ale też miejscem pozwalającym "wybić się" młodym, ambitnym komediantom.

W czwartek i piątek od godziny 17 w sali widowiskowej Ełckiego Centrum Kultury swoje talenty zaprezentują aspirujący do miana najlepszego amatorskiego kabaretu. Natomiast w sobotę 5 sierpnia, także o godzinie 17:00, rozpocznie się koncert laureatów konkursu, po którym jury zdecyduje, które kabarety przyjechały do Ełku z najlepszym repertuarem.

To, na co jednak miłośnicy kabaretu czekają najbardziej, to na pewno koncerty gwiazd. A tych w tym roku zdecydowanie nie zabraknie. Pierwszego dnia "Mulatki", w czwartek 3 sierpnia, na scenie ełckiego amfiteatru wystąpi Kabaret Młodych Panów z programem: „Bogowie”. W piątek 4 sierpnia po konkursie dla młodych kabaretów czekają nas występy w ramach benefisu Artura Andrusa. Oprócz samego Andrusa, na scenie pośmiejemy się z żartów Jacka Fedorowicza, Andrzeja Poniedzielskiego, Krzysztofa Daukszewicza, Dariusza Kamysa, Grzegorza Halamy, Czesława Tenora Jakubca oraz kabaretów: Ciach i Jurki.

Ostatni dzień "Mulatki" rozpocznie się natomiast wspólnym śniadaniem w amfiteatrze. Konkurs publiczności i całe spotkanie poprowadzi Przemysław Sasza Żejmo. Po konkursie spośród głosujących organizatorzy wylosują tych, którzy otrzymają ciekawe nagrody i upominki. Zapraszamy na "Śniadanie w Amfiteatrze" o godzinie 11:00, wstęp jest bezpłatny. Później czeka nas koncert laureatów konkursu - na deskach sali widowiskowej zaprezentują się ci, którzy byli zdaniem jury najlepsi. W sobotę wieczorem, o godzinie 20:00, rozpocznie się "Multikabareton". Wystąpią: Kabaret Nowaki z programem "Moda na Nowaki", Kabaret Ciach z repertuarem "Gołębie i krety" oraz Krzysztof Daukszewicz z programem „Nareszcie w Dudapeszcie”.

Bilety na pojedyncze dni i karnety na całą "Mulatkę" dostępne są TUTAJ.

UWAGA! Dla naszych Czytelników, dzięki uprzejmości organizatora, Ełckiego Centrum Kultury, mamy do rozdania po trzy pojedyncze zaproszenia na każdy z wieczornych występów kabaretów (trzech Czytelników otrzyma bilet na czwartek, trzech na piątek, trzech na sobotę). Co zrobić, aby je dostać? Wystarczy polubić post dotyczący konkursu na naszym Facebooku, mieć polubiony fanpage Rozmaitości Ełckich, a w komentarzu napisać, na który dzień chcecie mieć bilet. Wybierzemy zwycięzców w piątek 28 lipca. Zachęcamy też do udostępniania posta! Powodzenia!


Program XXIII Mazurskiego Lata Kabaretowego:
3 SIERPNIA (czwartek)

- 17.00 Konkurs – (sala widowiskowa ECK) – 10 zł
- 20:00 Kabaret Młodych Panów program: „Bogowie” (amfiteatr) – sektor A/B – przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

4 SIERPNIA (piątek)

- 17.00 Konkurs (sala widowiskowa ECK) – 10 zł
- 20.00-21:30 Benefis Artura Andrusa wystąpią:
Artur Andrus
Jacek Fedorowicz
Andrzej Poniedzielski
Krzysztof Daukszewicz
Kabaret Ciach
Kabaret Jurki
Dariusz Kamys – Hrabi
Grzegorz Halama
Czesław Tenor Jakubiec

(amfiteatr) – sektor A/B – przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

PROWADZENIE: Artur Andrus

5 SIERPNIA (sobota)

- 11.00 Śniadanie w Amfiteatrze – wstęp wolny prowadzenie Przemysław Sasza Żejmo – Konkurs publiczności, losowanie nagród wśród głosującej publiczności
- 17:00 Koncert laureatów (sala widowiskowa) – 20 zł

MULATKABARETON

- 20:00 Nowaki program: „Moda na Nowaki”
- 21:00 Krzysztof Daukszewicz program: „Nareszcie w Dudapeszcie”
- 21:30 Kabaret Ciach program: „Gołębie i krety”

(amfiteatr) – sektor A/B – przedsprzedaż 50/40zł w dniu koncertu 60/50 zł


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Logo #2294276 | 83.9.*.* 24 lip 2017 17:42

    Ciekawe ile biletów dostało za free ełckie korytko. I jaki to miało wpływ na cenę pozostałych biletów

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz