Spędzasz weekend na Warmii i Mazurach? Sprawdź co się będzie działo!

2017-08-04 11:50:16 (ost. akt: 2017-08-04 15:08:25)
Spędzasz weekend na Warmii i Mazurach? Sprawdź co się będzie działo!

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Jeśli nie masz jeszcze planów na najbliższy weekend, to nic straconego. Zapoznaj się z naszym kalendarzem największych wydarzeń na Warmii i Mazurach i zaplanuj sobie najbliższe trzy dni!

Piątek (4 sierpnia):

Giżycko na Fali Disco, Giżycko, Twierdza Boyen — Już o godzinie 20 rozpocznie się koncert z najlepszymi polskimi zespołami gatunku disco. Wystąpią między innymi AKCENT & Zenek Martyniuk, Skaner, czy Jorgus.

XXIII Mazurskie Lato Kabaretowe, Ełk, Sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury — Od 20 w Ełckim Centrum Kultury będzie trwał benefis Artura Andrusa. Oprócz niego wystąpią między innymi Grzegorz Halama, czy Czesław Tenor Jakubiec.

Sobota (5 sierpnia):

Skazany na bluesa, Kętrzyn, Amfiteatr, godz. 20:00 — Koncert poświęcony Ryśkowi Riedlowi. Fani legendarnego wokalisty będą mieli okazję poczuć ducha prawdziwego bluesa i potęgę utworów zespołu Dżem podczas koncertu Macieja Lipiny.

Festiwal ERROR, Barczewo, amfiteatr miejski — Już o godzinie 15:00 wystartuje siódma edycja Festiwalu Rockowego ERROR w Barczewie. To dobra okazja dla młodych zespołów do zaprezentowania się publiczności na scenie i zdobycia ciekawych nagród.

Dni Morąga, Morąg, park miejski — W sobotę i niedzielę 5 - 6 sierpnia w morąskim parku miejskim odbędą się Dni Morąga. Wystąpi między innymi Halina Frąckowiak, i „Oddział Zamknięty”.

Mazury AirShow 2017, Giżycko — Nad jeziorem Niegocin odbędą się największe cywilne pokazy lotnicze, które organizowane są nieprzerwanie od 1999 roku.

Niedziela (6 sierpnia):

Mazury AirShow 2017, Giżycko — Drugi dzień pokazów nad jeziorem Niegocin.

Motoshow na 1/4 mili, Olsztyn, lotnisko na Dajtkach — Podczas eventu będzie można podziwiać zmagania aut i motocykli w wyścigach na 1/4 mili King of Poland - Drag Race Cup oraz w Strefie Motohusaria Stance Zone Vol.4.

Siggy Davis & Krzysztof Puma Piasecki, Olsztyn, pub Sowa — Siggy Davis to niezwykle charyzmatyczna, obdarzona przepięknym głosem wokalistka pochodząca z Nowego Jorku. Studiowała śpiew m.in. u Jane Copeland Stevens z Metropolitan Opera a także aktorstwo na Yale University w Stanach Zjednoczonych. Przez lata występowała na deskach teatrów na Brodwayu, grała także w filmach Spikea Lee oraz Briana de Palmy.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. najlepsze to dni morąga #2301282 | 89.228.*.* 4 sie 2017 15:22

    frackowiak itp a ja juz myslałem że jej nie ma ,a ona tu jeszcze zarabia

    ! - + odpowiedz na ten komentarz