Wydarzeń będzie sporo i to jakich! Sprawdź nasz weekendowy imprezownik

2017-08-11 11:24:47 (ost. akt: 2017-08-11 16:32:06)
Wydarzeń będzie sporo i to jakich! Sprawdź nasz weekendowy imprezownik

Autor zdjęcia: Łukasz Lamcho

Większość z nas z utęsknieniem czeka na piątek. Weekend to doskonały czas, żeby wyjść gdzieś i się rozerwać. Sprawdź nasz kalendarz imprez, żeby zaplanować wolny czas.

Piątek (11 sierpnia):

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” – „Solus Christus”,Ostróda, Amfiteatr — Już w piątek 11 sierpnia o godzinie 19 w amfiteatrze w Ostródzie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Jest to występ związany z 500 rocznicą wystąpienia Marcina Lutra.

Festiwal Kultury Średniowiecza, Ryn, Sala widowiskowa Ryńskiego Centrum Kultury — Wydarzenie, podczas którego można przenieść się w czasy średniowiecza, poczuć się jak rycerz lub dama dworu.

Dni Lidzbarka Warmińskiego, Lidzbark Warmiński, Pole Koncertowe (ul. Polna) — W piątek koncertować będzie między innymi Pudzian Band oraz After Party.

Ostróda Reggae Festival, Ostróda — Ostróda Reggae Festival to nie tylko najważniejsze wydarzenie w kalendarzach fanów muzyki wywodzącej się z Jamajki, ale i sprawdzona marka wśród festiwali.

Samochodowe kino letnie — Olsztyn, Parking przy CH Carrefour — Kino w samochodzie? To możliwe! Wystarczy przyjechać na parking pod CH Carrefour. Wstęp - darmowy, podobnie jak popcorn.

Stare Dobre Małżeństwo, Ryn, Zamek Ryn — Wszystkim dobrze znany zespół zawita do Rynu, gdzie już o 20 zagra dla miejscowej publiczności.

Sobota (12 sierpnia):

Festiwal Kultury Średniowiecza, Ryn, Sala widowiskowa Ryńskiego Centrum Kultury — Drugi dzień wydarzenia.

47. Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Iława, Amfiteatr — W trakcie festiwalu wystąpią między innymi Big Collective Band & Alchemik Orchestra

Dni Lidzbarka Warmińskiego, Lidzbark Warmiński, Pole Koncertowe (ul. Polna) — W sobotę wystąpią takie gwiazdy jak chociażby Harlem, czy Lemon.

Ostróda Reggae Festival, Ostróda — Drugi dzień wydarzenia.

Olsztyn Green Festival, Olsztyn, CRS Ukiel — W trakcie wydarzenia wystąpią O.S.T.R, Natalia Przybysz, czy XXANAXX.

Stare Dobre Małżeństwo, Ełk, Ełckie Centrum Kultury — Stare Dobre Małżeństwo tym razem wystąpi Ełku. Koncert rozpocznie się już o 19:00.

Niedziela (13 sierpnia):

47. Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Iława, Amfiteatr — Drugi dzień wydarzenia.

Ostróda Reggae Festival, Ostróda — Trzeci dzień wydarzenia.

Olsztyn Green Festival, Olsztyn, CRS Ukiel — Drugi dzień wydarzenia.

Od rycerza do żołnierza, Stębark, Pola Grunwaldzkie — Pokazy walk rycerskich, pokaz akrobatycznej jazdy konnej i pokaz ptaków drapieżnych.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. :)) #2306469 | 94.254.*.* 12 sie 2017 13:34

    Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk - nie no k..wa lecę

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)