Kabareton w Iławie. Made In China i Neo – Nówka!

2017-08-16 09:10:22 (ost. akt: 2017-08-16 09:14:11)
Inne 25 sierpnia 2017
Kabareton w Iławie. Made In China i Neo – Nówka!

Zapraszamy na tegoroczny Kabareton, który odbędzie się 25 sierpnia w Amfiteatrze Miejskim w Iławie. Wystąpią Made In China oraz Neo – Nówka.

Początek wydarzenia zaplanowano na godz.18.00. Wstęp 30 zł. Bilety do nabycia w
Iławskim Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz:8-15.

MADE IN CHINA
Tytuł programu to „Tylko dla widzów dorosłych i inne skecze”. W wersji plenerowej jest to miks najnowszych oraz najbardziej przebojowych skeczy kabaretu Made In China trwający ok. godziny. Motto programu: „Ani słowa o polityce!”.

NEO-NÓWKA
„ Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB