Mazurski Rejs Komediowy dobiegł końca

2017-08-16 19:51:34 (ost. akt: 2017-08-16 15:56:59)
Mazurski Rejs Komediowy dobiegł końca

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak też się stało 14 sierpnia z Mazurskim Rejsem Komediowym 2017!

Podczas rejsu mieszkańcy Mazur oraz turyści mieli okazję zobaczyć najpopularniejsze polskie hity komediowe: „Mąż i żona” Aleksandra Fredry, „Trzy razy łóżko”, „Viagra i chryzantemy” i premierowo „Małżeństwo we frankach szwajcarskich” autorstwa Jana Jakuba Należytego. Zagrali m.in. Anna Cieślak, Marek Siudym, Ewa Dałkowska, Dariusz Gnatowski, Jan Jakub Należyty.

Ostatniego dnia rejs odwiedził Marinę Lester Club w Rydzewie oraz popłynął w ekskluzywny rejs komediowy na Żaglowcu Chopin! Poza perfekcyjnym wykonaniem spektaklu "Trzy razy łóżko" rejs uświetniony był Recitalem Aktorów Krakowskiego Teatru Komedia "Mazury pod gwiazdami"!

- Przedstawienie Krakowskiego Teatru Komedia, które odbyło się w Mikołajkach w dniu 14 sierpnia 2017 było prawdziwą "ucztą kulturalną" dla duszy. W codziennym zabieganiu warto czasami zatrzymać się na chwilę i wejść w głębie wartości, o których często zapominamy. Przedstawienie ukazywało w bardzo ciekawy sposób stosunki międzyludzkie, małżeńskie i pokoleniowe - czyli wszystko to, z czym mniej lub bardziej na co dzień się zmagamy. W pikantny, ale bardzo wysublimowany sposób pokazano inność wynikającą z relacji między ludźmi, innym odczuwaniem, innym postrzeganiem świata. Wpływaliśmy do portu ze słowami piosenki "dla tych chwil warto żyć" - i podpisuje się pod tymi słowami w 100%. Długo będę miała w pamięci to wydarzenie i z niecierpliwością czekam na kolejne w 2018 r. - mówi jedna z uczestniczek rejsu.


[fbpost]https://www.facebook.com/KrakowskiTeatrKomedia/videos/1903341946597594/">


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB