Tygrysi, międzynarodowy hardkor rodem z Orzysza! [ZDJĘCIA]

2017-08-19 08:42:30 (ost. akt: 2017-08-22 21:34:31)
Najlepsi z najlepszych! To prawdziwe Tygrysy!

Najlepsi z najlepszych! To prawdziwe Tygrysy!

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

Godzina zero wybiła! Zawodnicy mierzący się z Małą i Dużą Beczką słynnego Biegu Tygrysa są już na trasie. Przed nimi dziesiątki przeszkód i kilometrów do pokonania. Wkrótce na starcie pojawią się także śmiałkowie, którzy powalczą z Crossem Poligonowym.

Aktualizacja: coraz więcej zawodników ze wszystkich kategorii startowych melduje się na mecie! Warto wesprzeć ich zwłaszcza na tych ostatnich metrach - zapraszamy do orzyskiego Ogórka Jordanowskiego!

Aktualizacja nr 2: ostatni z zawodników minął linię mety! Za chwilę oficjalna ceremonia wręczenia nagród. Bądźcie czujni - po paru minutach od zakończenia pojawi się kolejna galeria zdjęć!

Aktualizacja nr 3: Ufff... ale się działo! No i ta burza czekająca do samego końca, aż zostanie wręczony ostatni medal! Niebawem więcej informacji z wydarzenia. Pełna relacja w najbliższym, piątkowym numerze Gazety Piskiej.

WSZYSTKIE FOTKI Z DZISIEJSZEGO BIEGU TYGRYSA PONIŻEJ:


Bieg Tygrysa – jeden z najtrudniejszych biegów ekstremalnych w Polsce. Na trzech trasach, zróżnicowanych pod względem długości i skali trudności, rywalizować będzie ponad 200 osób, w tym spora grupa żołnierzy z Batalionowej Grupy Bojowej NATO. Ich zmagania śledzić będzie można w okolicach Ogródka Jordanowskiego, jak i w specjalnie wyznaczonych punktach na orzyskim poligonie.


Tagi: