Śpiewające obrazy kończą 10 lat!

2017-09-27 11:57:11 (ost. akt: 2017-09-27 11:59:39)
Muzyka 21 października 2017 - 28 października 2017
organek

organek

Autor zdjęcia: organizator

W tym roku Impresje Artystyczne "Śpiewające obrazy" — impreza Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie — obchodzi jubileusz 10-lecia.

Wizytówką przedsięwzięcia, które nieprzerwanie od 2008 roku odbywa się w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, jest różnorodność artystycznych działań skierowanych do osób, które chcą rozwijać swoje pasje, poszerzać horyzonty, spotykać ciekawych ludzi.

27 października
Godz. 19, sala widowiskowa CKiT: Zaczarowane marzenia.
To koncert finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko. Na estradzie w Mrągowie zabrzmią utwory m.in: Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Całość poprowadzi oraz zaśpiewa Anna Karwan. Wstęp wolny.

28 października
Godz. 15, sala widowiskowa CKiT: Ogólnopolski Konkurs Piosenki.
Usłyszmy solistów i zespoły, profesjonalistów i amatorów, którzy powalczą o Grand Prix Impresji i cenne nagrody pieniężne. Wstęp wolny.

Godz. 20: Wieczór impresji.
Będzie to wieczór podsumowujący warsztaty odbywające się podczas imprezy. Zobaczymy animacje poklatkowe, a także niezwykłe widowisko pt. "Śpiewające obrazy", przygotowane przez grupę Exodus (organizatorów największego w Polsce Ogólnopolskiego Festiwalu Ognia i Kuglarstwa).

29 października
Godz. 18.30, sala widowiskowa CKiT: koncert galowy.
Wystąpią laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki, a całość zamknie koncert Organka.

Bilety: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu. Można je kupić w recepcji Centrum Kultury i Turystyki przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie (tel. 89 743 34 66) oraz w systemie Ekobilet.

Organizatorzy zachęcają również do udziału w wyjątkowych warsztatach.
• 29 października, w godz. 10-15: Tajemnica głosu — to spotkanie dla tych, którzy poszukują ekspresji poprzez głos. Poprowadzi go Aneta Łastik, uznana piosenkarka, znakomity pedagog, która wypracowała własny system pracy nad głosem

• 21-22 października (godziny zostaną podane po skompletowaniu grupy): animacja poklatkowa, warsztaty dla rodziców z dziećmi, młodzieży i dorosłych.
Animacja to narzędzie, które łączy w sobie wiele różnych dziedzin sztuki, wykorzystując m.in. animację plasteliny, wycinankę, rysunek, piksilację i wiele innych. To doskonała okazja, by ożywić świat swojej wyobraźni i odkryć zupełnie nową możliwość wyrażenia własnego twórczego wnętrza. Powstałe podczas warsztatów animacje, które poprowadzi Magdalena Bryll, będzie można zobaczyć 28 października podczas Wieczoru Impresji.

• 21-28 października (godziny zostaną podane po skompletowaniu grupy): działania alternatywne/sztuka nowocyrkowa.
To intensywny warsztat skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby poznać różne formy pracy manualnej i sztuki ulicznej, m.in. żonglerkę, akrobatykę, kuglarstwo, taniec z poi oraz inne. Grupa warsztatowa pracować będzie nad przygotowaniem wyjątkowego widowiska pt. "Śpiewające obrazy", które zobaczymy podczas Wieczoru Impresji. Zajęcia poprowadzi grupa Exodus.
Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na www.ckit.mragowo.pl. Więcej informacji: tel. 89 743 34 69, 603 628 059, e-mail: j.polomska@ckit.mragowo.pl.
CKiT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB