Czesław zaŚpiewa w amfiteatrze

2017-10-03 09:00:00 (ost. akt: 2017-10-02 12:09:02)
Muzyka 22 października 2017
Czesław zaŚpiewa w amfiteatrze

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Zapraszamy na kolejną muzyczną gratkę do amfiteatru w Ostródzie. Tym razem w sali kameralnej 22 października zagra Czesław Mozil z zespołem, czyli CZESŁAW ŚPIEWA.

CZESŁAW ŚPIEWA Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich.

W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Pierwszy album zespołu Czesław Śpiewa - „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny - „POP” – pokrył się podwójną Platyną .

Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Księga Emigrantów. Tom I” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty. Zespół Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”. Obecnie zespół promuje nową płytę„ Księga Emigrantów. Tom II”, który został nagrany wspólnie z orkiestrą barokową Arte Dei Suonatori, której premiera miała miejsce 3 marca 2017 . Materiał do albumu powstał we współpracy z Arte dei Suonatori, polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawiąsię premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.


Bilety w cenie 45/55 zł do nabycia w amfiteatrze i na stronie internetowej: http://bilety.8merch.com/22_10_2017_r_koncert_czeslaw_piewa-id13946

Start o godzinie 18.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Ostroda

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB