Łydka Grubasa i Czarny Ziutek Z Killerami w olsztyńskim klubie Andergrant

2017-10-04 15:31:07 (ost. akt: 2017-10-04 15:54:10)
Łydka Grubasa i Czarny Ziutek Z Killerami w olsztyńskim klubie Andergrant

Autor zdjęcia: mat. prasowe

W piątek, 13 października w olsztyńskim klubie Andergrant odbędzie się koncert Łydki Grubasa. Razem z Łydką wystąpi zespół CZZK.

Piątkowy koncert to część jesiennej trasy O-Tour C-ból, promującej najnowszy album zespołu "O-dur C-ból". Płyta ta, która premierę miała 1 kwietnia 2017, a została nagrana i wyprodukowana w białostockim Hertz Studio, to trzeci studyjny krążek w łydkowym dorobku. Podczas występów nie zabraknie również numerów z wcześniejszych krążków. Po zakończeniu sezonu letniego, podczas którego Łydka zaliczyła min. Zdrajcy Metalu Fest, Rockwater Festiwal i Czad Festiwal przyszedł czas na koncert klubowy.

Razem z Łydką wystąpi zespół CZZK - pod nazwą tą kryje się cytat z jednej z piosenek Kazika - Czarny Ziutek z Killerami. Zbieżność jest nieprzypadkowa, jako że zespół ten wykonuje utwory z repertuaru grup, w których pierwsze skrzypce gra Kazimierz Staszewski - czyli Kultu, Kazika, KNŻ, El Doopa itp. Kapela wyśmienicie i brawurowo wykonuje największe hity znane z wielu lat działalności tego wspaniałego wokalisty i autora tekstów, okraszając je ciężkimi gitarami i wokalem, który w łudząco podobny sposób przypomina pierwowzór.

Mieszanka szyderczego rock - metalu z największymi, kazikowymi przebojami na pewno zagwarantuje wszystkim kapitalną dawkę dobrej muzyki i wyśmienitej zabawy.

Data: 13 października (piątek) 2017
Miejsce: Olsztyn, Andegrant
Start: 20.00
Bilet: 20 PLN przedsprzedaż 30 PLN w dniu koncertu

%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D]Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB