Podaruj Karolinie oddech, a sobie trochę rozrywki!

2017-10-17 09:08:57 (ost. akt: 2017-10-17 09:59:07)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 28 października 2017 19:00
(każda sobota)
Podaruj Karolinie oddech, a sobie trochę rozrywki!

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Licytacja podarunków od Red Lipstick Monster, Mateusza, Gesslera i innych gwiazd, a do tego dobra zabawa przy muzyce energetycznych zespołów. Takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy 28 października odwiedzą olsztyński Andergrant i pomogą w ten sposób zebrać pieniądze na leczenie Karoliny Sawczuk.

Karolina Sawczuk choruje na POChP, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Kobieta na codzień korzysta z koncentratora tlenu. Szansą na poprawę stanu zdrowia Karoliny jest przeszczep płuc, ale przygotowanie do operacji i rekonwalescencja po niej są niezwykle kosztowne.

Jednym ze sposobów na pomoc Karolinie jest wzięcie udziału w koncercie charytatywnym. Andergrant na swoją scenę zaprosił Oscara Jensena, Junior Stress, Green Hill oraz Reggaeside.

W akcję zaangażowane są nie tylko muzycy, ale i gwiazdy z całej Polski: m.in Cezary Żak, Red Lipstick Monster, Mateusz Gessler. Przekazane od nich podarunki będzie można wylicytować w czasie koncertu, a każdy z wylicytowanych przedmiotów opatrzony będzie autografem gwiazdy. Dochód zostanie przekazany Karolinie, która po przeszczepie będzie musiała przyjmować wiele bardzo drogich leków.

Zachęcamy do włączenia się w pomoc i skorzystania z okazji do dobrej zabawy.

Impreza odbędzie się 28 października o godzinie 19.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB