KęKę z albumem "Trzecie Rzeczy" w Andergrancie

2017-10-23 14:27:14 (ost. akt: 2017-10-23 14:30:38)
Muzyka 4 listopada 2017
KęKę z albumem Trzecie Rzeczy w Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Olsztyński klub Andergrant zaprasza na koncert KęKę promujący album "Trzecie Rzeczy", który odbędzie się 4 listopada w Olsztynie.

Supporty:
Kłestabajla MEJDŻ Trinitaz
Bilety: 30/35/40 zł
Uwaga! Bilety w cenie 30 PLN dostępne tylko na stronie Biletomat.pl
Przedsprzedaż:
biletomat.pl, Klub Andergrant ,Sarmata,Rockfan oraz www.andergrant.com

Miejsce: Klub Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, 04-11-2017, start: 20:00

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT) Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT).

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

mat. organizator


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB