Ostróda stolicą zdrowia, kondycji i urody

2017-11-03 17:11:32 (ost. akt: 2017-11-03 17:18:57)
Inne 3 listopada 2017 - 19 listopada 2017
Ostróda stolicą zdrowia, kondycji i urody

Autor zdjęcia: mat. organizatora

18-19 listopada 2017 roku ostródzkie centrum konferencyjno-targowe Expo Mazury zaprasza na dwa wydarzenia, poświęcone zdrowiu i kondycji człowieka, wzbogacone dodatkowo o strefy tematyczne. Targi kosmetyczne Beauty Spa&Fashion ze Strefą ślubną oraz targi sportowe Vital Sport Arena ze Strefą Zdrowia.

Za sprawą trzeciej edycji targów kosmetycznych Beauty Spa&Fashion zwiedzający poznają trendy nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej czy fryzjerstwa. Producenci i dystrybutorzy najlepszych marek zaprezentują swoje topowe produkty i kierunek zmian, jaki dyktuje rynek, a ten jest niezwykle wymagający. Nie zabraknie i tym razem praktycznych pokazów, warsztatów oraz efektownych metamorfoz z udziałem zwiedzających. Tym razem wraz z marką Beauty&Visage Makeup Academy organizatorzy zadbają o parę matka – córka w kontekście uroczystości ślubnej.

Dla zwiedzających związanych z branżą kosmetyczną przygotowano z kolei na prelekcje tematyczne, między innymi: „Bezpieczeństwo prawne i ubezpieczeniowe w gabinecie kosmetycznym”, czy „Formalne elementy zgody klienta na zabieg. Jak ustrzec się przed roszczeniem klientów?”.

Nowością tej edycji targów kosmetycznych będzie specjalnie zaaranżowana Strefa Ślubna, w której zaprezentują się firmy świadczące usługi związane z ceremonia zaślubin. Nie zabraknie producentów sukien ślubnych, garniturów, dodatków, biżuterii, ale i firm świadczących usługi fotograficzne, a nawet miejsc, gdzie może odbyć się wymarzona ceremonia. Najważniejszym punktem programu będzie ekskluzywny pokaz sukien ślubnych.

Atrakcji nie zabraknie również w części hali dedykowanej sportowi i zdrowiu. Na ten evet zachęcamy przybyć z pociechami, bo i dla nich przygotowano niespodzianki: tor z rowerkami biegowymi Strider dla najmłodszych, badbington, konkursy lokalnej drużyny piłkarskiej OKS SOKÓŁ OSTRÓDA. Oprócz tego dla dorosłych zwiedzających prelekcja: „Jak zacząć biegać?” czy „Jak przygotować się do triatlonu”, wspólny trening, czy skanowanie ciała 3D.

W ramach III edycji targów sportowych Vital Sport Arena organizator zaprasza również na bezpłatne konsultacje i badania do Strefy Zdrowia, w której miedzy innymi: możliwość honorowego oddania krw, rejestracja dawców szpiku, badanie piersi dla kobiet pomiędzy 50 a 69 r.ż. (które nie wykonywały profilaktycznego badania mammograficznego od dwóch lat) – Mammobus, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących, pomiar natężenia pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez telefony komórkowe, profilaktyka chorób odkleszczowych, profilaktyka uzależnień od dopalaczy, alkoholu i tytoniu, porady i konsultacje leczenia zaćmy, pierwsza pomoc dzieci i dorosłych, pomiar ciśnienia, konsultacje cytologiczne, konsultacje i profilaktyka słuchu – słuchobus, aliza składu ciała na profesjonalnym analizatorze medycznym TANITA BC 420MA, pomiar BMI i ciężaru ciała czy konsultacja dietetyka i pielęgniarki w zakresie cukrzycy.

Wystaw się na zdrowie i piękno! Pobierz bilet, upoważniający do wstępu na oba wydarzenia oraz stref i dołącz do nas wraz z rodziną 18-19 listopada 2017.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. aaa #2366764 | 88.76.*.* 3 lis 2017 21:51

    wszystko ladnie i cacy .opowiedzcie tym co maja 800 zlotych renty.....co za idiotyzm

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz