"Kobieta na księżycu" w Muzeum Nowoczesności

2017-11-06 21:12:16 (ost. akt: 2017-11-13 13:26:53)
Film Olsztyn, Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3B 16 listopada 2017 17:00
(każdy czwartek)
Kobieta na księżycu w Muzeum Nowoczesności

Autor zdjęcia: Mat. prasowe

W czwartek 16 listopada o godzinie 17 warto odwiedzić olsztyńskie Muzeum Nowoczesności. Będzie to okazja do tego, by obejrzeć niemy film "Kobieta na księżycu" Fritza Langa. Muzyczną oprawę pokazu zapewni Parampampam Trio.

"Kobieta na księżycu" to dzieło Fritza Langa, uznawane przez wielu uznawane za pierwszy film z gatunku science fiction. To także wynik współpracy reżysera z jego żoną, Thei von Harbou, która napisała powieść pod tym samym tytułem. W Olsztynie film Langa obejrzeć w niepowtarzalnej formie - przy oprawie muzycznej grupy Parampampam Trio.

Grupa Parampampam Trio zawiązała się na początku 2009 roku z inicjatywy: Andrzeja Koczana, Dariusza Dzwolaka i Pawła Nałysnika. Poza Parampampam Trio poszczególni członkowie aktywnie działają w ramach innych projektów, w tym także jednoosobowych tworząc m.in. ilustracje muzyczne do wystaw, happeningów, przedstawień czy remiksy utworów innych artystów. Do opisania twórczości Parampampam najbardziej pasują wyrażenia takie jak improwizacja, psychodelia, trans, beat! beat! beat!

Wstęp wolny.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB