Krzysztof Zalewski odwiedzi Olsztyn!

2017-11-14 12:58:58 (ost. akt: 2017-11-14 13:22:25)
Muzyka 17 listopada 2017
Krzysztof Zalewski odwiedzi Olsztyn!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Po niezwykle udanym sezonie koncertowym z płytą „Złoto”, Krzysztof Zalewski znów odwiedzi Olsztyn i 17 listopada wystąpi w AnderGrancie (ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn).

Potrzeba matką wynalazków. Oraz – jak się okazuje – najlepszą muzą. Bo w pewnym sensie nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby: jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Promując swój poprzedni album – „Zelig” – wokalista chciał grać jak najczęściej, wszędzie, dla wszystkich. Jedna trasa z zespołem, druga… szło świetnie, ale okazało się, że koledzy nie zawsze mogą, albo że nie w każdym miejscu da się zmieścić pełny skład. Zaczął więc koncertować solo i publiczność entuzjastycznie przyjęła ten one man show, nawet uproszczone, obnażone wersje skomplikowanych numerów z „Zeliga”.

„Złoto” jest na pewno najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza. Taki album, na który czekali wszyscy fani jego talentu.

KRZYSZTOF ZALEWSKI
17.11.17 godz.21.00 Nowy AnderGrant, drzwi 18:00,start 21:00
bilety: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB