Przemysław Borkowski w rodzinnych Dywitach

2017-11-23 11:36:45 (ost. akt: 2017-11-23 11:46:49)
Spotkania Dywity, Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach 23 listopada 2017 18:00
(każdy czwartek)
Przemysław Borkowski

Olsztyn -  Przemysław Borkowski – polski pisarz, poeta, felietonista, scenarzysta i aktor. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego; współtworzy Kabaret Moralnego Niepokoju

Przemysław Borkowski Olsztyn - Przemysław Borkowski – polski pisarz, poeta, felietonista, scenarzysta i aktor. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego; współtworzy Kabaret Moralnego Niepokoju

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Przemysław Borkowski dał się poznać jako członek Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ostatnio jednak dużo czasu poświęca pisaniu. Niedawno wydał "Zakładnika". 23 listopada zawita do Dywit, w których spędził znaczną część swojego życia.

Przemysław Borkowski dzieciństwo i młodość spędził w Dywitach, potem był Olsztyn, Warszawa i wspaniała przygoda w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Teraz Przemysław Borkowski spełnia swoje marzenie o pisaniu.

Artysta niedawno wydał kryminał „Zakładnik,” który zbiera świetne recenzje, oczywiście nie brakuje w nim dywickich akcentów. W czwartek 23 listopada o godzinie 18 mieszkańcy Dywit będą mieli okazję spotkać się z Borkowskim w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach. Będzie to znakomita okazja, żeby porozmawiać nie tylko o literaturze, choć „Zakładnik" będzie motywem przewodnim. Fragmenty „Zakładnika ”przeczyta Alicja Kochańska z Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB