Zamiast na ulicy, zagra w Andergrancie. Witek Muzyk Ulicy w Olsztynie

2017-11-28 14:45:00 (ost. akt: 2017-12-07 13:37:30)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 9 grudnia 2017 21:00
(każda sobota)
Zamiast na ulicy, zagra w Andergrancie. Witek Muzyk Ulicy w Olsztynie

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Koncert Witka odbędzie się w olsztyńskim Andergrancie 9 grudnia o 21. Muzyk, który zaczynał od grania na ulicach, zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty.

"Gram dla Was" to tytuł pierwszej płyty i hasło Witka Muzyka Ulicy. Artysta zaczynał od grania na ulicach, dzięki czemu nie tylko szlifował swój warsztat, ale sprawdzał także muzyczne upodobania przechodniów.

Olsztyński koncert rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 21. Drzwi zostaną otwarte o 19.

Bilety: 40 zł w przedsprzedaży i w dniu koncertu
Przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT Pub SARMATA Sklep muzyczny „ROCKFAN, www.andergrant.com

Witek Muzyk Ulicy
Charyzmatyczny muzyk uliczny, obdarzony bardzo mocnym głosem.Po 13 latach mentalnej niewoli i pracy tylko dla pieniędzy postanowił żyć jak żebrak i budować swój świat na nowo... Zainspirowany uliczną skrzypaczką ( Dominika Bienias ) wyszedł na miasto z akordeonem, tworząc swoją własną, wyjątkową muzykę, pełną refleksyjnych słów.

Opisuje świat z perspektywy zarówno obserwatora, jak i sympatyka ludzi, których umysł jest bezkrytycznie poddany, uformowany i zniewolony przez system religijny, polityczny i ekonomiczny. W jego muzyce przeplatają się motywy ludowe i rockowe, ale nie brakuje też wyraźnych akcentów lirycznych.

Grając na ulicy, poddaje ludzi próbie wrażliwości muzycznej, dzięki które...j wyłonił 10 melodii cieszących się wśród przechodniów największym uznaniem. Te 10 utworów znalazło się na debiutanckiej płycie pod tytułem „Gram dla Was”, która ukazała się 25 listopada 2016.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB