Mikromusic promuje w Olsztynie album "Tak mi się nie chce"

2017-11-28 15:30:46 (ost. akt: 2017-11-28 15:46:12)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 16 grudnia 2017 21:00
(każda sobota)
Mikromusic promuje w Olsztynie album Tak mi się nie chce

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Mikromusic to zespół pochodzący z Wrocławia. Grają od 15 lat, zdążyli wydać już 6 albumów, a okazją do promocji ostatniego z nich jest trasa koncertowa. Koncert w Olsztynie odbędzie się 16 grudnia o godzinie 21 w Andergrancie.


„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny zespołu Mikromusic, który zespół postanowił wydać samodzielnie. Pieniądze na nagranie udało się zebrać dzięki crowdfundingowi. Muzycy mówili wówczas: „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”.

Produkcja, inaczej niż przy poprzednich płytach, tym razem przypadła 3 osobom: Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydło. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych, która zostanie wydana w formie CD i LP. Równocześnie planowana jest realizacja teledysków we współpracy z Kaśką Sarnowską i Katią Priwieziencew odpowiedzialnymi za obraz do utworu "Bezwładnie" (nagorda Yacha za teledysk) oraz z wrocławskim studio Camera Nera.

Premiera albumu odbyła się w październiku 2017 r. Zapowiadał go singiel „Synu”, w którym wokalistka wciela się w postać matki i zwraca się do swojego syna o pokój na świecie

Bilety:
przedsprzedaż: 40 zł
w dniu koncertu: 50 zł

Przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT Pub SARMATA Sklep muzyczny „ROCKFAN, www.andergrant.com

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB