Spotkanie z Hanną Brakoniecką i promocja nowej książki „Gdzie ja do nieba teraz pójdę”

2017-12-03 14:31:04 (ost. akt: 2017-12-03 14:40:48)
Książki Muzoteka WBP 7 grudnia 2017 16:30
(każdy czwartek)
Spotkanie z Hanną Brakoniecką i promocja nowej książki „Gdzie ja do nieba teraz pójdę”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Hanną Brakoniecką promujące jej najnowszą książkę „Gdzie ja do nieba teraz pójdę”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 16.30.Hanna Brakoniecka będzie gościem podczas spotkania w Muzotece WBP. Wydarzenie odbędzie się w ramach Olsztyńskich Dni Literatury, których organizatorem jest SPP Oddział Olsztyn. O najnowszej książce pt. „Gdzie ja do nieba teraz pójdę, czyli 77 opowieści o bogach naszych powszednich” z jej autorką rozmawiał będzie dr hab. Krzysztof D. Szatrawski, prof. UWM. Wydarzeniu towarzyszyć będzie występ muzyczny Agnieszki Włodarskiej i Katarzyny Matwiejczuk pt. „Boskie refleksy z pieśni tradycyjnej”.

Po wydanej w 2013 roku książce "Wjechał we mnie tramwaj, czyli 77 historii o miłości" Hanna Brakoniecka nakładem SPP Oddział Olsztyn opublikowała kolejną pozycję. Książki tworzą swojego rodzaju cykl krótkich opowieści głównie na temat relacji międzyludzkich. Tym razem autorka przenosi nas do świata naszych bogów: zapomnianych, odrzuconych, ale i tych wciąż obecnych. Warto wejść w ten świat, sprawdzić, w którym stadium jesteśmy, gdzie prowadzi nasza droga.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB