Motomikołaje na olsztyńskiej starówce

2017-12-04 15:27:58 (ost. akt: 2017-12-04 15:31:44)
Inne 9 grudnia 2017
Motomikołaje na olsztyńskiej starówce

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Przejażdżki motocyklami z koszem, masa cennych niespodzianek, możliwość sfotografowania się z prawdziwym Motomikołajem i jego zaprzęgiem - to tylko niektóre z atrakcji 9. już edycji akcji Motomikołaje organizowanej przez klub motocyklowy TABUN.

Wzorem ubiegłych lat członkowie olsztyńskiego klubu motocyklowego Tabun przed nadchodzącymi świętami przeprowadzą zbiórkę pieniędzy. Przez kilka lat klub TABUN przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej zbierał pieniądze dla wojewódzkiego szpitala dziecięcego.

- Od jakiegoś czasu zbieramy jednak pieniądze na onkologiczne leczenie kolegi z klubu, który zmaga się z rakiem, a dodatkowe środki na leczenie są po prostu niezbędne - mówi Piotr Milanowski z klubu motocyklowego Tabun.

Tradycyjnie na olsztyńskim Starym Mieście darczyńcy będą mogli liczyć na przejażdżki motocyklami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach, a na najbardziej hojnych darczyńców czekają rabaty do wspierających akcje olsztyńskich restauracji, pubów i lokali gastronomicznych. Będzie też możliwość zdobycia zniżki na wykonanie tatuaży w jednym ze studiów tatuażu.

Serdecznie zapraszamy na olsztyńską starówkę w sobotę, 9 grudnia od godz. 10. Szczegóły na www. tabun.olsztyn.pl i facebooku.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Będę i w tym roku #2394107 | 78.88.*.* 9 gru 2017 07:40

    Gratuluję, świetna inicjatywa. Nie dość, że ludzie robią coś pozytywnego i wartościowego, to nie zbierają tych pieniędzy nie dając nic w zamian. Ja np. w zeszłym roku za wrzucone pieniądze otrzymałem kupon na posiłek w restauracji o wartości podobnej do wrzuconej kwoty. Brawa dla lokali, które wspierają tę akcję.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz