Już dziś Dobroczynny Koncert Muzyki Filmowej!

2017-12-06 10:00:31 (ost. akt: 2017-12-06 12:09:35)
Kultura 6 grudnia 2017
Już dziś Dobroczynny Koncert  Muzyki Filmowej!

Dziś (6 grudnia) o godzinie 19 w filharmonii rozpocznie się Dobroczynny Koncert Muzyki Filmowej. To wydarzenie, na którym nikogo nie powinno zabraknąć. Zapraszamy!

Mikołajki to szczególny czas. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na prezenty. Ale już dziś jest okazja, żeby wcielić się w św. Mikołaja i zrobić coś dla innych, na przykład pomóc chorym i niepełnosprawnym dzieciom z naszego regionu. Wystarczy wziąć udział w niezwykłym koncercie charytatywnym.

O godz. 19 rozpocznie się Dobroczynny Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Zagra też m.in. saksofonista Tomasz Mieczykowski. Co trzeba zrobić, żeby stać się częścią tego wydarzenia? Wystarczy kupić bilet-cegiełkę. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Swój udział w koncercie zapowiedziało wiele osób ze świata sportu i kultury. — W każdym z nas jest potrzeba pomagania — mówi Iwona Żochowska- Jabłońska, szefowa Fundacji. — Teraz jest okazja, żeby cel charytatywny połączył się z rozrywką.

W tym roku Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” obchodzi wyjątkowy jubileusz — 15-lecie. Właśnie ten jubileusz jest okazją do wspólnego świętowania. Organizatorzy wydarzenia chcą też podziękować partnerom i przyjaciołom za wsparcie. Współorganizatorem gali jest marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Bilety-cegiełki można jeszcze kupić w kasie filharmonii. Informacje pod nr. tel. 500 603 603. Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Olsztyna oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
at

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ola #2392305 | 46.76.*.* 6 gru 2017 23:31

    Zapewne piękny koncert, miałam ochotę dorzucić swoją cegiełkę ale niestety nie stać mnie, chciałam iść z mężem ale 200zł to dla mnie dużo :(

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)