Dr Misio, czyli charyzmatyczny Arek Jakubik

2017-12-27 21:03:51 (ost. akt: 2017-12-27 21:31:05)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 19 stycznia 2018 21:00
(każdy piątek)
Dr Misio, czyli charyzmatyczny Arek Jakubik

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Arek Jakubik najpierw dał się poznać jako utalentowany aktor, by później pokazywać coraz więcej swoich fascynujących oblicz: scenarzysty, reżysera i muzyka. I właśnie w tej ostatniej roli pojawi się w olsztyńskim AnderGrancie już 19 stycznia. Początek koncertu o 21.


Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Vargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i niestroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo” czy „Mr. H…”. Wiosną 2017r ukazała sie trzecia płyta pt."Zmartwychwstaniemy", której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla zespołu HEY, Ani Dąbrowskiej czy Ani Rusowicz. Trzecią płytę promuje utwór pt. "Pismo", do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale takie jak Jarocin, Przystanek Woodstock, Męskie Granie.

Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze. Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.


Bilety:
30 zł - przedsprzedaż w AnderGrancie oraz Sarmacie,Rockfanie, na www.andergrant.com
40 zł - w dniu koncertu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB