Recital Piotra Machalicy

2018-01-07 16:00:00 (ost. akt: 2018-01-05 14:09:33)
Kultura 18 marca 2018
Piotr Machalica

Piotr Machalica

Autor zdjęcia: arch. CSE Światowid

Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Zapraszamy na koncert Piotra Machalicy, który odbędzie się w ramach XXII edycji OFSS ...czy to jest kochanie?".

Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

Koncert 18 marca 2018 roku o godzinie 18.00. Z Piotrem Machalicą wystąpi zespół w składzie: Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje, Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa, Paweł Surman - trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne.

Przed występem Piotra Machalicy odbędzie się koncert laureatów tegorocznej edycji Festiwalu. Cena biletu: 40 złotych. Bilety można nabyć on-line.
Informacja CSE Światowid

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB