Festiwal pamięci Szymona Czecha

2018-01-13 10:55:08 (ost. akt: 2018-01-13 11:06:29)
Muzyka 13 stycznia 2018
Festiwal pamięci Szymona Czecha

Autor zdjęcia: arch. prywatne

To był jeden z najważniejszych muzyków, którzy sprawił, że o Olsztynie zrobiło się głośno. Dziś, 13 stycznia, w Nowym Andergrancie mocne ekipy i Festiwal im.Szymona Czecha. Start godz. 18. Wstęp wolny!

Kolejna edycja, której patronuje mocna muza. Będzie gość specjalny ATROCIOUS FILTH w nowym wydaniu po latach.

Na scenie też ciekawe projekty: Berlin Monroe – projekt Gonzo (Third Degree, Non Opus Dei), Rózia (ZPO), ,Aleks (Marazm), Wazia (Bohurt). Clayseny – Marcin Siedlecki (Kohorta,Good City), Emil Walinowicz (Varmia,Kohorta), Paweł Kukuć (Laos,Eyselphy), Grzegorz Gołaszewski (Frontal Cortex) i Jaruś Łabieniec (Nyia)

Po raz kolejny wspominamy wybitnych muzyków związanych z Olsztynem — Szymona Czecha i Krzysztofa Docenta Raczkowskiego. Znakomite ekipy, mocne brzmienia. Muzyków łączy postać Szymona Czecha. Był znanym producentem, inżynierem dźwięku i muzykiem związanym przede wszystkim ze sceną heavy metalową i punk rockową. Pracując przez lata w olsztyńskich studiach nagraniowych wyrobił sobie opinię jednego z największych specjalistów w kraju. Festiwal obok Szymona Czecha, poświęcony jest również innej znanej muzycznej postaci — Docentowi. 


— Wspominamy osoby, które wywarły ogromny wpływ na warmińską scenę muzyczną. To nasz hołd złożony muzykom — tłumaczą organizatorzy.

Przed nami starannie wyselekcjonowany skład ekip, który gwarantuje dobrą muzykę z bagażem bardzo różnych emocji. Szymona nie ma między nami, ale pozostała jego spuścizna.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB