W czasie ferii... w Olsztynie nikt się nie nudzi!

2018-01-23 09:20:00 (ost. akt: 2018-01-23 07:20:46)
W czasie ferii... w Olsztynie nikt się nie nudzi!

Autor zdjęcia: Pixabay

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczynają się już 22 stycznia. Przez dwa tygodnie, w czasie których dzieci i młodzież odpoczywać będą od lekcji, upłynąć im mogą na innych ciekawych zajęciach.

Twórczo i ciekawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Filie MBP w Olsztynie przygotowały dużo atrakcji dla wszystkich, którzy pragną twórczo spędzić czas wolny od szkoły. Nie zabraknie artystycznych wyzwań dla miłośników sztuki, a ci, którzy chcą odkryć w sobie dziennikarskie zdolności, powinni odwiedzić Planetę 11.Artystyczne i kulturalne wyzwania w Pałacu Młodzieży

Olsztyński Pałac Młodzieży wszystkich, którzy mają ochotę odkryć swoje talenty artystyczne. Będą zajęcia plastyczne, teatralne i muzyczne i wiele innych ciekawych propozycji dla tych, którzy nie lubią się nudzić.

Przeczytaj cały tekst: Pałac Młodzieży w Olsztynie zaprasza na zajęcia. W ferie można twórczo odpoczywać! - Orientacja http://orientacja.pl/490336,Palac-Mlodziezy-w-Olsztynie-zaprasza-na-zajecia-W-ferie-mozna-tworczo-odpoczywac.html#ixzz54wxN81bm


Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na przygodę

Olsztyński MOK także nie zapomniał o feriach. Na dzieci czekać będzie podróż dookoła świata. A ci, którzy od podróży wolą teatr, będą mieli okazję spróbować swoich sił właśnie na scenie. Spektakl sam się nie zrobi!


W Olsztynie ferie można spędzić również na sportowo!
Do aktywności fizycznej zachęca Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zaprasza na zajęcia między innymi w hali Urania, gdzie przygotowano specjalne strefy sportu i rekreacji. Ponadto wciąż działają 3 lodowiska: CRS „Ukiel”, HWS „Urania” i przy ul. Jeziołowicza, Aquasfera, która wprowadziła specjalną promocję, czy basen przy ul. Głowackiego.

Ci, którzy pomimo zimy chcą poczuć choć odrobinę lata, również znajdą coś dla siebie. W czasie ferii prowadzone będą zajęcia w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel przy ul. Olimpijskiej 1 w hali do siatkówki plażowej z podgrzewanym piaskiem i systemem zraszania nawierzchni.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hahhhhahhhhha #2424538 | 89.228.*.* 23 sty 2018 20:15

    ło ale atrakcji hahahhhhha żal

    ! - + odpowiedz na ten komentarz