Malajkat, Szwedes i Polk wystąpią w Piszu

2018-01-26 10:33:00 (ost. akt: 2018-01-26 10:34:34)
Kultura 3 marca 2018
Malajkat, Szwedes i Polk wystąpią w Piszu

KULTURA\\\ „Pół na pół” to tytuł sztuki w reżyserii Wojciecha Malajkata, którą wkrótce będzie można obejrzeć w PDK-u. W rolach głównych wystąpią: Piotr Szwedes i Piotr Polk. Spektakl odbędzie się 3 marca o godz.19.30.

Matka jest tylko jedna. Czasem to o jedną za dużo… Dwaj przyrodni bracia, Robert i Dominik, zupełnie serio rozważają ten dylemat. Realizacja ich życiowych planów i marzeń stoi pod znakiem zapytania, dopóki... żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć biednej matki staruszki. Rzeczywistość przedstawiona we współczesnej hiszpańskiej komedii jest o wiele bardziej skomplikowana, a historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... śmieszny. Obok śmiechu sąsiadują też: napięcie i groza, godne mistrza gatunku - Alfreda Hitchcocka. Jak napisał jeden z hiszpańskich krytyków teatralnych: „to dramat przebrany za komedię”. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru.
Spektakl odbędzie się 3 marca o godz. 19.30. w Piskim Domu Kultury. Bilety w cenie 60 zł do nabycia od 1 lutego w PDK.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=https://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB