MOK w ferie nie odpoczywa i zaprasza dzieci na przygodę

2018-01-22 22:10:15 (ost. akt: 2018-01-22 22:14:32)
MOK w ferie nie odpoczywa i zaprasza dzieci na przygodę

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przygotował dla dzieci nie lada gratkę. W ferie będzie można wyruszyć w podróż dookoła świata albo zasmakować pracy w teatrze.

W 7 DNI DOOKOŁA ŚWIATA
Dziecióry kochane, słuchajcie, jest sprawa: na odkrycie czeka i Afryka, i Azja, Australia i obie Ameryki. Czekają Aborygeni i ich „sztuka kropkowania”, trzeba zbudować też chiński mur z lego, bo ten prawdziwy strasznie daleko. Warto też dać skrzydła egzotycznym ptakom i wypuścić na wolność z klatek brystoli i kolorowych papierów. Zapraszamy na warsztaty, podczas których odwiedzi nas gość z Senegalu. Siedem dni, siedem kontynentów, nie licząc tych w wyobraźni. Gotowi na przygodę? Czekamy na was w Spichlerzu w dniach 22-26.01.2018 i 29-30. 01.2018.

RODZICE DO PRACY, DZIECIAKI NA SCENĘ
Praca w teatrze to nie w kij dmuchał. Musi być tekst dramaturgiczny, musi być scenografia, kostiumy, i jeszcze reżyser, i jeszcze aktorzy. Z naszą pomocą teatr okaże się bułką z masłem (może nawet z miodem). Pokażemy dzieciom teatr „od kuchni”. Wejdą w rolę reżyserów, scenografów i aktorów. Razem przygotują spektakl na podstawie wybranej legendy warmińskiej. Wszystko o teatrze w Spichlerzu w dniach 31.01-2.02.2018.

Bilety: 30 zł (jeden dzień)

Zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Zapisy (każdy dzień): p.balabanska@mok.olsztyn.pl

Płatność przed zajęciami w Spichlerzu.

Więcej informacji: [url=http://www.mok.olsztyn.pl/aktualnosci/ferie-7-dni-dookola-swiata/]Ferie w MOK-u/url]

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB