"Brudne podeszFy Tour" w Sarmacie

2018-03-02 12:15:40 (ost. akt: 2018-03-02 12:20:08)
Muzyka 3 marca 2018
Brudne podeszFy Tour w Sarmacie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Pub Sarmata zaprasza na koncert w ramach trasy "Brudne podeszFy Tour 2018", który odbędzie się w sobotę 3 marca.

Pub Sarmata, Olsztyn(Skłodowskiej - Curie 28)
03 III 2018 (sobota), godzina 20:00
Wejście - 15 zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż - 12 zł (bilety dostępne w pubie)

Na scenie:

BRUDNE DZIECI SIDA
(punk akustyczny)
FB: https://www.facebook.com/trzy.akordy.darcie.mordy/...

To jednoosobowy zespół punkrockowy, założony pod koniec lat 90. przez Grzegorza Kmitę "Patyczaka". Jedne z pierwszych występów miały miejsce podczas Przystanku Woodstock, Brude Dzieci Sida występowały również podczas innych letnich festiwali muzycznych (m.in. w Krotoszynie). Koncertowe występy Brudnych Dzieci Sida z czasem zyskały taką popularność, że Patyczak, jak sam twierdzi, musiał zrywać struny swojej gitary po to, aby publiczność pozwoliła mu zejść ze sceny.

PODESZFA
(punk z elementami ska / 3miasto)
FB: https://www.facebook.com/podeszfa/

Zespół Podeszfa został założony wczesną wiosną roku pańskiego 2008 w Gdańsku, przez "młodych", może nie ambitnych, lecz ubóstwiających środki nawadniające oraz inne różne dziwne używki, szczepionych przeciwko wściekliźnie, ludzi. Rzępolą to co potrafią, czyli energicznego punk rocka z elementami ska oraz alternatywy, a teksty które płodzą są dla osób o mocnych nerwach! Skoczne i energetyczne kawałki z zadziornym wokalem łatwo wpadają w ucho, a czad płynący ze sceny działa na publikę co nierzadko skutkuje niezłą rozpierduchą w pogo pod sceną. Ponoć wszystkie ich utwory rozpoczynają się od akordu e-mol.

SYDNEY LANE
(rock / Olsztyn)

Sydney Lane, dawniej Szkiełko i Oko, to kwintet grający szeroko pojętą muzyke rockową. Zespół został zawiązany we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu zdobyli między innymi drugie miejsce na konkursie piosenki francuskiej w Nidzicy i pierwsze miejsce na festiwalu muzyki młodzieżowej "Rockowania" w Mławie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB