Folk Metal Night w Olsztynie

2018-03-05 13:43:58 (ost. akt: 2018-03-05 13:47:05)
Muzyka 10 marca 2018
Folk Metal Night w Olsztynie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

To kolejna już edycja Folk Metal Night w Olsztynie. Zagrają dla Was m.in. Diaboł Boruta, Merkfolk i Runika. Zapraszamy 10 marca do klubu Andergrant.

Folk Metal Night/ Olsztyn / Andergrant / 10.03.2018
Otwarcie: 19.00 Start: 19.30
Bilety: 30zł - przedsprzedaż( AnderGrant, Sarmata, RockFan, www.andergrant.com), 35zł - w dniu koncertu
Bilety: 30/35zł
Otwarcie bram: 19:00, start: 19:30

Druga edycja Folk Metal Night w Olsztynie. Zagrają dla Was:

Diaboł Boruta
Zespół "Diaboł Boruta" jest najprawdopodobniej najstarszym polskim zespołem, grającym gędźby gdyż pierwsze wzmianki o jego działalności sięgają X wieku, kiedy to w 996 roku zagrali na osobistą prośbę Mieszka I swój pierwszy publiczny występ z okazji Chrztu Polski. Z powodu kłopotów z prądem był to oczywiście wytęp "unpluged". Na Folk Metal Night zagrają z prądem :
https://www.facebook.com/diabolboruta/?fref=ts

Merkfolk
Powstał na początku 2013 roku z inicjatywy rodzeństwa – Irminy i Rafała. Od listopada 2013 zespół regularnie koncertuje. Występowali, między innymi, na Ogólnopolskich Zlotach Miłośników Folk Metalu, Ragnard Rock Festiwal ...(Francja), Kalevala Polish Tour, Hellhammer Festiwal (Czechy). Mieli okazję grać na jednej scenie z Percivalem Schuttenbachem, Kalevalą, Welicorussem, Arkoną, Primordialem, Nokturnal Mortum, Wardruną, Skiltronem, The Moon and the Nightspirit, Nine Treasures.
https://www.facebook.com/Merkfolk/

Runika
Zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
https://www.facebook.com/Runikaband

Morhana
Zespół wykonujący folk metal. Łączy zarówno ciężkie jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem.
https://www.facebook.com/morhanaofficial?fref=ts

The Windmill
Zespół z Gdańska. Mówią o sobie: "Jesteśmy Windmill i robimy młyn". Młoda folk metalowa krew.
https://www.facebook.com/FolkMetalWindmill/


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB