Ruszyły zapisy do Kortofestu

2018-03-08 12:26:36 (ost. akt: 2018-03-08 12:37:53)
Ruszyły zapisy do Kortofestu

Po raz kolejny rusza festiwal muzyczny KortoFest organizowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w ramach Najlepszych Juwenaliów w Polsce - Kortowiady 2018. Wydarzenie z roku na rok zwiększa swoją moc. Właśnie ruszyły do niego zapisy!

Zgłaszać się można do 27 kwietnia. To już dziewiąta edycja konkursu, w którym do zgarnięcia jest pakiet atrakcyjnych nagród - m.in. 5000 zł, sesja nagraniowa w studiu Radia UWM FM i występ na dużej scenie Kortowiady!
Aby wziąć udział w eliminacjach do 27 kwietnia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowo tego samego wieczoru pojawią się dwie zaproszone gwiazdy. Będą to:
Chorzy. Istnieją od 2008 roku. Wydali 2 albumy, dostępne w sklepach na terenie kraju oraz dystrybuowane przez sieć na całym świecie. Zagrali blisko 400 koncertów w Polsce, Niemczech i na Ukrainie. Ich występy cechuje ogromna energia i doskonały warsztat wykonawczy. Grają w klimacie wielu gatunków muzycznych, pastiszują i potrafią być poważni. Taka mieszanka emocji serwowana na żywo zawsze udziela się widowni.

CUBA DE ZOO to jeden z najlepiej brzmiących koncertowo zespołów w kraju. Utwory grupy często goszczą na antenach stacji radiowych Trójki, Jedynki, RDC, Radia Szczecin, Radia Gdańsk, Radia Olsztyn i wielu innych. Zespół stanowi TRIO i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to w przypadku debiutanckiego albumu „Rozkaz” oraz na kolejnej płycie „Trucizna”. W kwietniu 2016 CUBA DE ZOO wydał trzeci krążek „Ciałokształt” projektem okładki zajął się Lex Drewinski a muzycznie wsparli zespół Maleo , Litza oraz Laboratorium Pieśni.

Oba zespoły pojawią się 18 maja 2018r. na scenie przy Plaży Kortowskiej.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Barnaba #2456782 | 80.52.*.* 8 mar 2018 14:20

    A idźcie Wy z tym radiem. Sam sport i poezja śpiewana. Kiedyś coś tam jeszcze dało się słuchać. Teraz najgorsze radio w mieście. Poza tym co studenci mogą wiedzieć o studiu nagrań. Porażka. cyx

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz