Koncert pełen śpiewu…

2018-03-30 13:30:20 (ost. akt: 2018-03-30 13:35:14)
Muzyka Filharmonia Olsztyn 6 kwietnia 2018 19:00
Koncert pełen śpiewu…

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

W dniu 6 kwietnia 2018 r. (piątek), o godz.19.00 Filharmonia zaprasza miłośników arii i pieśni na koncert, który będzie zarazem finałem VII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Zdzisława Skwary „Mława 2018”. Organizatorem konkursu, jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie. Tam zostanie przeprowadzony I etap konkursu.

W koncercie finałowym, z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią młodzi śpiewacy, adepci sztuki wokalnej z wielu stron Polski - wiele wspaniałych talentów. Kogo i jakie utwory usłyszymy? - o tym zdecyduje Jury. W konkursowym repertuarze znajdują się m.in. kompozycje: Stanisława Moniuszki, Gaetano Donizettiego, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Giacomo Pucciniego, Giuseppe Verdiego, Georges’a Bizeta, Piotra Czajkowskiego i Feliksa Nowowiejskiego.

Z pewnością dla wielu młodych wokalistów, finalistów konkursu, koncert z filharmonikami warmińsko-mazurskimi będzie pierwszym w życiu występem z profesjonalną orkiestrą symfoniczną. Jak napisali w programie organizatorzy - etap finałowy konkursu to: „Wspaniała okazja (i wyzwanie) duża scena, duża widownia, i świetna orkiestra pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert pełen pięknych arii i pieśni, podczas, którego poznamy i wysłuchamy kilkanaścioro debiutujących młodych wokalistów, których czeka, – czego im życzymy – piękna droga artystycznej kariery wokalnej.


Bilety w cenie: 40 zł normalny i 30 zł ulgowy do nabycia w kasie wtorek-piątek. W godz.10-18 oraz poprzez stronę: W koncercie finałowym, z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią młodzi śpiewacy, adepci sztuki wokalnej z wielu stron Polski - wiele wspaniałych talentów. Kogo i jakie utwory usłyszymy? - o tym zdecyduje Jury. W konkursowym repertuarze znajdują się m.in. kompozycje: Stanisława Moniuszki, Gaetano Donizettiego, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Giacomo Pucciniego, Giuseppe Verdiego, Georges’a Bizeta, Piotra Czajkowskiego i Feliksa Nowowiejskiego.

Z pewnością dla wielu młodych wokalistów, finalistów konkursu, koncert z filharmonikami warmińsko-mazurskimi będzie pierwszym w życiu występem z profesjonalną orkiestrą symfoniczną. Jak napisali w programie organizatorzy- etap finałowy konkursu to: „Wspaniała okazja (i wyzwanie) duża scena, duża widownia, i świetna orkiestra pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert pełen pięknych arii i pieśni, podczas, którego poznamy i wysłuchamy kilkanaścioro debiutujących młodych wokalistów, których czeka, – czego im życzymy – piękna droga artystycznej kariery wokalnej.

Bilety w cenie: 40 zł normalny i 30 zł ulgowy do nabycia w kasie wtorek-piątek. w godz.10-18 oraz poprzez stronę: www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl. Bilety do nabycia również na Kartę Dużej Rodziny w ramach programu „Warmia i Mazury dla dużej rodziny”. Serdecznie zapraszamy!. Bilety do nabycia również na Kartę Dużej Rodziny w ramach programu „Warmia i Mazury dla dużej rodziny”.

Serdecznie zapraszamy!


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB