Parada ulicami miasta, konkurencje sprawnościowe i pokazy motocyklowe

2018-04-24 21:55:29 (ost. akt: 2018-04-24 22:00:11)
Inne 28 kwietnia 2018
Parada ulicami miasta, konkurencje sprawnościowe i pokazy motocyklowe

... to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotował klub motocyklowy Tabun z Olsztyna, a które będzie można podziwiać w sobotę, 28 kwietnia w Kortowie.

Klub Tabun od 14 lat organizuje zloty motocyklowe. W tym roku Tabunada, impreza integrująca środowisko motocyklowe rozpocznie się w najbliższy piątek w jednym z ośrodków wypoczynkowych nad jeziorem Gim.

W sobotę motocykliści zawitają do stolicy Warmii i Mazur, aby zaprezentować mieszkańcom Olsztyna swoje maszyny i wziąć udział w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów.

W asyście policji w sobotnie południe parada motocyklistów przejedzie ulicami Dybowskiego, Warszawską, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzką, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, plac Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Piłsudskiego, Plater, Kościuszki, Niepodległości, Śliwy, Warszawską i Dybowskiego.

Start parady z parkingu przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym o godz. 12. Następnie na parkingu przy Centrum Konferencyjnym UWM odbędą się konkurencje i pokazy. Później uczestnicy zlotu wrócą do bazę.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB