Lanberry, dmuchańce i kultowe „Fasolki”, czyli kolorowy i odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach

2018-06-07 22:17:20 (ost. akt: 2018-06-07 22:24:45)
Dla dzieciW plenerze Dywity, stadion 10 czerwca 2018 13:00
(każda niedziela)
Lanberry, dmuchańce i kultowe „Fasolki”, czyli kolorowy i odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach

Autor zdjęcia: Mat. nadesłane/ UG w Dywitach

Wielki park rozrywki z dmuchańcami, kultowy zespół „Fasolki”, Gminna Scena Talentów, czirliderki, Teatr Katarynka, fotobudka, Koło Fortuny, a na deser muzyczna gwiazda - koncert Lanberry – tak w skrócie będzie wyglądał Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się na stadionie w Dywitach w niedzielę 10 czerwca. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!

Jak co roku Gmina Dywity i Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zapraszają najmłodszych mieszkańców na najbardziej kolorową, roztańczoną i rozśpiewaną imprezę w roku, czyli Dzień Dziecka w Dywitach! Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 10 czerwca na stadionie w Dywitach, a start jest zaplanowany na godz. 13.00. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy zadbali o to, żeby nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin.

- Staramy się robić wszystko, żeby dzieci i młodzież były zadowolone – mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity.


Na płycie boiska wyrośnie wielki park zabaw i rozrywki z dmuchanymi zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową o wysokości 7 metrów, zamkiem, mega piłkarzami i bramką celnościową – wszak mistrzostwa świata w Rosji tuż, tuż. Na scenie wystąpią młode talenty z gminy: Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej, grupy taneczne GOK: „Smerfiki”, „Jump” i „Just Dance”, Teatr Katarynka z widowiskiem muzyczno-animacyjnym, gminne grupy Cheerleaders i Studio Piosenki GOK. Niewątpliwą dziecięcą gwiazdą, która poruszy pewnie też rodziców będzie kultowa formacja „Fasolki” z Warszawy z Ciotką Klotką i Panem Tik-Takiem (zaśpiewają pewnie „Ogórek zielony ma garniturek”, „Mydło wszystko umyje”, „Fantazję”, czy „Każdy ma jakiegoś bzika”).Na finał zaśpiewa dla Was bijąca rekordy popularności w Internecie i rozgłośniach radiowych LANBERRY, którą niedawno można było usłyszeć na Sopot Hit Festival. Lanberry to pseudonim artystyczny Małgorzaty Uściłowskiej, która na szersze wody wypłynęła w programach The Voice of Poland i X Factor. Jej największe przeboje: „Piątek”, „Podpalimy świat”, „Ostatni most”, czy „Gotowi na wszystko” mają ponad 40 milionów wyświetleń w popularnych serwisach internetowych.


To jednak nie wszystkie atrakcje Gminnego Dnia Dziecka w Dywitach, bo będzie też Koło Fortuny z nagrodami, darmowa grochówka, lody, napoje, Fotobudka, czy Aeroklub Warmińsko-Mazurski ze spadochronem. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Dywity oraz Gok Dywity. Zapraszamy serdecznie!


Sponsorzy Gminnego Dnia Dziecka w Dywitach: CS-BUD Dywity, Bujalski sp. z o.o. Dywity, PHU Gracja Olsztyn, GOM Dywity, ZUTiK Wadąg, Eurogaz-Bombi Słupy, Agro Helena Dywity, Chmieliński Development, Budowlaniec Warmiński, Drukarnia Spręcograf, Sun Invest Sp. z o.o., Andpol Dywity, Restauracja Rukola Dywity, Bistro Kociołek, Stacja Paliw Emirr Dywity, Start-Agiz Turystyka Aktywna, Hotel Omega Olsztyn, Abram Beton, WBS Jonkowo, Spółdzielnia Agro Dywity.

Źródło: mat. nadesłany

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Echhh #2516659 | 89.228.*.* 10 cze 2018 19:17

    Akustyk na badanie słuchu powinien się wybrać. Darmowy posiłek skończył się na początku imprezy. Brawy składam *

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Cz43 #2515408 | 77.252.*.* 8 cze 2018 10:29

    Namówiliście mnie :-)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz