Bilety na koncert Michała Szpaka już w sprzedaży

2018-06-20 15:04:37 (ost. akt: 2018-06-25 08:06:30)
Bilety na koncert Michała Szpaka już w sprzedaży

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

30 czerwca w ostródzkim amfiteatrze gościć będzie jeden z najgłośniejszych artystów młodego pokolenia, Michał Szpak wraz z zespołem.

Od momentu, gdy siedem lat temu pojawił się na muzycznej scenie jako finalista popularnego „talent show”, charyzmatyczny wokalista wzbudza niegasnące zainteresowanie.

Jego znaki rozpoznawcze to mocny, emocjonalny głos, oryginalny wizerunek i energia sceniczna. Jego koncerty utrzymane są w stylistyce rockowo-lirycznego teatru jednego aktora. Występami na żywo i naturalnym kontaktem z publicznością udowadnia, że scena to jego prawdziwy żywioł.

Artysta ma już na koncie szereg prestiżowych wyróżnień i nagród festiwalowych, w tym chociażby te opolskie: "Grand Prix Złote Opole", "SuperPremierę" i "SuperJedynkę", czy zwycięstwo na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze.

Ale jego kariera nabrała błyskawicznego tempa od momentu, gdy zabłysł w konkursie Eurowizji 2016 roku, zdobywając 3 miejsce w televotingu europejskiej publiczności. Lista jego osiągnięć stale się wydłuża.
Płyta „Byle być sobą” ma już status platyny, a single z niej pochodzące są złote i diamentowe. Artysta, w swoim debiucie oceniany przez jurorów, teraz sam pełni funkcję trenera w "talent show".

Na żywo poza materiałem z poprzedniej płyty Michał Szpak prezentuje także fragmenty z nadchodzącego nowego krążka, który ukaże się już niebawem, 7 września 2018 r. "Don't Poison Your Heart" i "King of the Season" to single utrzymane w konwencji blues-rockowej z ekspresyjnym wokalem i soczystym gitarami w tle oraz dość gorzkimi tekstami na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Warto sprawdzić tę oryginalną, rockowo-liryczną kompilację na żywo.

oprac. Edyta Gwóźdź


Michał Szpak z zespołem
Amfiteatr w Ostródzie / 30.06.2018, godz. 19:00

DAMIAN KURASZ- GITARA
RAFAŁ INGLOT – PERKUSJA
ADRIAN ADAMSKI – INSTRUMENTY KLAWISZOWE
SKIBA BARTŁOMIEJ – GITARA BASOWA

Bilety w cenie: 100zł | 80 zł | 70 zł | 60 zł | 50zł

Miejsca sprzedaży:
adria-art.pl
Sklep Muzyczny Grześ, Czarnieckiego 9A
Kasa CK ZAMEK

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Organizator Adria ArtKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB